Vervolg De Eendracht moeite klaar» Met de hmlp van de leden en met gunstig weer zullen deze wedstrijden zeker slagen. De secretaressen die bij de kringwedstrijd behulpzaam zullen zijn, willen die om 9.^5 uur in de consumptietent aanwezig zijn. Bij verhindering graag zelf voor een vervanger zorgen. De oud-ijzer actie Welke we gehouden hebben, is weer goed geslaagd. Voor de steun en medewerking willen wij iedereen van harte bedanken. Namens het bestuur? C. Classens. NEDERLANDSE HARTSTICHTING Beste Vrienden, Evenals andere- jaren wordt ook dit jaar weer de collecte van de Nederlandse Hartstichting georganiseerd. En net zoals andere jaren doen ook wij nu- weer een beroep op uw spontane medewerking. U weet het; alleen kun je weinig, maar samen kun je veel.»... Verleden jaar was de opbrengst ge weldig. In 1975"-"/ 9.5OO,- en het afgelopen jaar ruim 11.500, Alle hens aan dek en we halen de 12.000,- Bij voorbaat dank voor uw '1U^" Met vriendelijke groet, H.L.P» Poels-Potera, tel. OV78O-I782 P S U kunt uv/ bijdrage doen in het met deze Schans verspreide zakje. In de loop van de volgende weck worden deze zakjes opgehaald, door degenen die bij u de Schans bezorgen. S.J.W.C. Tijdverdrijvers A.s. zaterdag en zondagavond tijdver-drijven met' muziek - dans en vrije spellen. Leiding zondagavond; Mevr. Janssen KI. Oirlo en Mevr. Seijkens Diepeling. We hebben een vaste ploeg die voortaan mee opruimt op zondag avond, zodat de poetsbeurten van de baan zijn. Kindermarkt 16 april De kindermarkt op 16 april a.s» gaat nu definitief door» Wij hebben ons dit evenement zo vcorgestèld: bij goed weer buiten bij het Gemeenschaps huis en bij slecht weer binnen. We verwachten de kinderen die iets te verkopen hebben om 15=00 uur om ieder hun eigen"stand"op te zetten b.v. op een deken of zoiets. De markt begint om 15 30 uur. Zelf voor wisselgeld zorgen. Wat kan er zoal verhandeld worden: speelgoed - boeken - verzamelingen hobby-stukken - kleine huisdieren. Verder alles wat jullie, zelf leuk vinden om te verhandelen. Wij zorgen voor gezellige muziek; voor koffie fris - pilsje. Misschien een ballen-gooi tentje. Bespreek het onder elkaar eens, dat is goed om ideeen op te doen!5- Pumpy's 6 april a.s. op de bühne. 7 April gaan we weer zwemmen in Horst. Vertrek 18.00 uur. Kosten ƒ1,- k mei speurtocht; Hemelvaartdag. 21 mei fietstocht met verrassing 3 juni kienen voor de leden. We organiseren dit jaar ook weer een doeweek" en wel van 31 juli t/ra augustusDe organisatie is in volle gang, maar voor ideeen is er de ideeenbus. -

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 2