Tijdverdrijvers Paas-zaterdag en Pasen geen tijdverdrijven. 2e Paasdag tijdverdrijven met d.j. Speedy en V/ibho. Leiding: mver. Weijs-Hoeijrnakers en mevr. Tacken. A.s. donderdag kienen voor iedereen beven de 16 jaar. We hebben prachtige prijzen, koffie en broodjes, bier en frisdrank. We hopen er een gezellige avond van te maken en tevens dat onze kas er wel bij vaart. Aanvang 20.00 uur. Zaal open vanaf 19.30 uur. 30 maart is er geen spelavond voor de "pumpy's" i.v.m. kienen. 29 april discobal met "man of action" Danscursus Op veler verzoek hebben we informatie gevraagd over een danscursus Deze kan doorgang vinden als we voldoende deelnemers hebben. Voor deelname is nodig: leeftijd 1k jaar lesgeld zaalhuur '110, aantal deelnemers ^5 15 Lossen van 1-j uur, evtop maandagavond van 19-00 - 20.30 uur. Praat er thuis eens over en onder elkaar. Heb je belangstelling geef je dan op bij Truus Tackon. VBRSL..G VOORLICHTINGSAVOND RIOLERING •-..STEPR-IY 20-3-1975 1. Krediet-aanvrage komt 28-3-197$ in'Raadsvergadering 2. Na de bouwvak-vakantie wordt begonnen met de werkzaamheden, welke in de loop van 1979 klaar zullen zijn. 3. Er zal een baatbelasting van ongeveer 700,-- per aangesloten pand werden geheven A. Aansluitingskosten zullen 3^51- gaan bedragen; dit was ons in eerdere gesprekken niet meegedeeld. 5. Vele vragen kwamen vanuit' do vergadering (die zeer druk werd bezocht 6. Voordat de werkzaamheden een aanvang nemen zal nog eenmaal overleg worden gepleegd met de bevolking van Castenray. DORPSRAAD In verband met de belangrijke voetbalwedstrijd P.S.V. - Barcelona op woensdag 29 maart a.s. is er een wijziging gekomen in de vergadering van dorpsraad - kerkbestuur en stichtingsbestuur. Deze wordt gehouden op dinsdag 28 maart_a.s Dinsdag 2u maart om 19-00 uur vergadering van de gehele dorpsraad; dus alle verengingen die een afgevaardigde in de dorpsraad hebben, worden dan verwacht. Aan de orde is bestuursverkiezing. Aftredend mevr. Wismans en P. Steeghc, beiden herkiesbaar. Eventuele kandidaten kunnen nog schriftelijk worden ingediend tot voor de vergadering. Om 20.00 uur volgt dan een openbare vergadering van de dorpsraad, kerkbestuur en stichtingsbestuur. De reden dat dit gezamelijk gebeur is, dat ieder afzonderlijk te weinig stof heeft om een vergadering te vullen. Wij dachten dat dit een goede oplossing was, om dit gezamelijk te doen, vooral voor de belangstelling die we zeer zeker verwachten. Laat ieder gezin vertegenwoordigd zijn. Beide bijeenkomsten van 7 en o uur zijn in^het Gemeenschapshuis. Mochten er nog zijn die graag iets behandeld willen hebben, dan dit ever. melden bij het dagelijks bestuur van de dorpsraad.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 3