De Heer is ons voorgegaan» En wij kunnen en mogen Hem volgen uit schuld en dood» De Heer is echt Heer van ons leven en daardoor wordt ons bestaan zelf tot een boodschap, een blijde boodschap voor onze medemensen» Ja, werkelijk. We zien in de H. Schrift dat iedereen die de verrezen Heer ontmoet, de vreugde van de ontmoeting moet uitdragen. Zo iemand werd een boodschapper van het goede nieuws "De Heer is verrezen". Hoge Hij deze dagen en alle dagen, die komen gaan, maken tot een vreugde voor uzelf en voor de mensen die u ontmoet. En moge u zo een gelukkig en bevrijdend Pasen vieren. We noemen dat een Zalig Paasfeest» Pastoor MEDEDELINGEN L/.GERE SCHOOL/OUDEPCOMMIiSIE 1e Communie A.s. zohdag doen dus de kinderen van do 2e klas de 1e Communie. Na een gedegen voorbereiding op school met de juffrouv; en thuis met vader en moeder vindt in de kerk dan weer de afsluiting plaats. Wij hopen dat dit voor de kinderen, ouders en verdere familieleden een onvergetelijke dag wordt» Wij verzoeken de communiekantjes om y.'fp uur aanwezig te zijn bij het Gemeenschapshuis. Daar worden dan foto's gemaakt. Wilt u er voor zorgen op tijd te zij_0;_ dan ontbreekt er geen kind van de groep op de foto. Paasvakantie De lagere school heeft vakantie van maandag 27 t/m vrijdag 31 maart Maandag 3 april beginnen we dus weer. Aan alljn fijne- Paasdagen en prettige vakantie toegewenst. ASPEPG S-STRKEPS (STEPS) gevraagd H. Friezen, tol» 364. L.V.B. Excursie naar de Keukenhof in Lisse, op donderdag 20 april a.s. Vertrek 's morgens om 9.00 uur. Opgeven tot uiterlijk 1 april a.s. bij een van de bestuursleden, i.v.m. bespreken van bus e.d» Nadere informatie over onkosten, eten e.d. volgen nog. Fietstocht 26 juni a.s. 's middags van half 2 tot 5 uur. JEUGDCARNAVAL Willen de leden van de Jeugdraad hun mantels ophalen bij Tacken. S.J.W.C. K.J.Bo Mounties» Dinsdag 28 maart club voor de Mounties van half 8 tot half 10. Trekken jullie niet je beste kleren aan, want we gaan spatten. Poetsbuert: Marlie Duykers en Penate Vollenberg P.S. Vergeet het logboek niet» De leidsters.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 2