z S.J.W.C. Tijdverdrijvers We vieren morgen, saterdag, weer een verjaardag, nl. de discotheek draait dan een jaar!!!! We hebben dus een jaar lang de tijdloze Top 10 gedraaid» We hebben 78 singles, de beste van het afgelopen seizoen, op een rijtje gezet» Deze Top 78 wordt gedraaid, met als D»J» Hank en Easy Willy AEs zondag vrij spel - dans - muziek - tijdverdrijvcn» Leiding: Mevr. Donders en mevr. Stiphout. Donderdag 23 maart (Witte Donderdag) is er na de avondmis een belangrijke bijeenkomst in het Gemeenschapshuis voor ouders leiding jeugd. We verwachten iedereen» V.'e bespreken met de leiding wat er van hun ver wacht wordt; met de ouders van er van hun verwahht wordt en met de jeugd wat er van hür. verwacht werdt» Verder alle vragen en wat er zoal ter tafel komt. 30 Maart a.s» organiseren we een grote kienavond om onze kas weer aan te vullen, hetgeen hard nodig is. ledereen vanaf 16 jaar is welkom. K.J.B. Maandag clubavond "Grasklokjes'; van 7-9 uur. Trekken jullie allemaal oude kleren aan» We gaan dan eieren verven voor Pasen» Willen jullie allemaal een paar eieren (gekookt of ongekookt, liefst gekookt) meenemen» Poetsbeurt Yvonne Classens en Yvonne Rarnbags en Regi Heidens. Denk aan het logbook. De leidsters» Voor al Uw dak- zink en loodwerkzaarnheden Dakdekkersbedrijf J» 't Jong Van Goghstraat 22, Horst telefoon 047-09 - 2645 L.R.V. DE EENDRACHT Reünie Namens het bestuur van de ruiterclub wil ik.de da^es van do L.V.B. hartelijk danken voor de moeite en zorg die zij gehad hebben tijdens de koffietafel bij gelegenheid van de reünie. Verder ook een woord van dank aan allen die eraan meegewerkt hebben om deze avond ter gelegenheid van de afsluiting van het Gouden jubileum jaar van De Eendracht goed te doen verlopen. Zaterdag 18 maart, mórgen, is er weer de oud ijzer en lompen actie. Mogen wij erop rekenen dat er voldoende personen beschikbaar zijn, die zich met dit karwei willen belasten, zodat, wanneer er om 9-00 uur begonnen wordt, dit omstreeks middag ook klaar zal zijn. GEVRnAGD: ASPEBGESSTEKERS STEMS Rmonts, Horsterwég 32 telefoon 04787 - 362

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 3