ALGEMENE DORPSRAADVERGADEKIKG Maandag 20 maart a.s. komt wethouder J. Loonen met enkele gemeente ambtenaren naar Castenray om de rioleringsplannen die in eenvergevorderd stadium verkeren, nader toe tc lichten. Niet alleen de riolering komt ter sprake, ook het aanleggen van trottoirs en nog enkele andere voorzieningen zal de nodige informatie gegeven worden. Gezien de belangrijke agenda die er besproken wordt, verv/achten wij een massale opkomst. V/ij hebben lang genoeg naar deze voorzieningen uitgezien; dev£iolering is onmisbaar. De toestand is inmiddels onhoudbaar geworden. Laat ieder gezin waar de riolering komt en de nodige voorzieningen getroffen worden, iemand aanwezig zijn, want over dit alles zal een baatbelasting geheven worden. Kom hierover meepraten, nu wordt de gelegenheid geboden om hierover alles te vernemen. Nogmaals komt in grote getale naar deze vergadering. Iedereen is welkom. De bijeenkomst wordt in het gemeenschapshuis gehouden en wel om 20.00 uur. Modedeling Half mei komt een delegatie van het Gemeentebestuur naar Castenray om- het nieuwe bestemmingsplan en de woningbouw nadc-r toe te lichten. Nadere mededelingen hierover volgen nog. asperges-stekers (sters) voor jong perceel G. Smits, Lollebeekweg L'NQUETE KISSCOÜITË stemmen Het is al een tijd geleden dat wij een enquete hielden, met de vraag wie u graag als kandidaat op de kerkdorpenlijst zou zien staan. V/ij voelen ons verplicht om die personen bekend te maken met de meeste stemmen en vrat de mensen ook wel verwachten. De uitslag is als volgt: kz 27 22 stemmen of 1 stem. De moeilijkheid is, dat juist die personen met de meeste stemmen, pertinent nee zeggen, met het oog op het bedrijf, verenigingen en een zegt om zijn leeftijd. Toch zullen wij binnen enkele weken ean kandidaat op de lijst moeten zetten en liefst een die aan vaard wordt door Castenray. Praat er nog eens over. Piet Steeghs Piet Pools Harry Willemssen Henk Classens 18 Haary Pingen 16 Jan Strij'oos 9 De rest had 3-2 PAARDENVERZEKERING De schatting van de paardenverzekering zal gehouden worden op donderdag 2.3 maart a.s. namiddag. De nieuwe schatter voor Castenray van de Onderlinge Paardenverzekering is de heer G. Luykx benoemd. Bijschattingen kunnen-vanaf 23 maart aan hem v/orden doorgegeven. Gevraagd ff I f ff

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 2