r-v/VA^ DORPSKALEHDÏÏR 11 11 12 13 13 13 16 17 20 26 29 2 9 rnaart maart maart - 18 Tentoonstelling Basisschool S.J.W.C. - Discobal Tentoonstelling Basisschool maart Collecte Reumafonds maart L.V.B. - studie-avond Venray maart L.V.B. - kienen/bespreking werkprogramma maart Carnavalsver- ledenvergadering maart SA',-Co - spelersbi jeenkotnst maart Dorpsraad - openbare vergadering maart 1e Communie maart Openbare dorpsvergadering april L.R.V. - kringwedstrijd ponyruiters april L.R.V. - kringwedstrijd grote ruiters 3 april Carnavalsver. - vergadering met afgevaardigden, 16 april S.J.W.C. - kindermarkt (onder voorbehoud) k juni Ho Vormsel 11 t/m 15 juli Jeugdwielerronde de ruiter- voor 2 in L.R.Vo DE EENDRACHT Zondag 12 maart a.s. is weer de traditionele snertrit van club. Deze rit gaat dit jaar naar de Smakt, waar om kwart 11 't Pelgrimshuis1' de snert klaar is. De deelnemende ruiters worden verzocht om 11.00 uur bij A. Wismans te zijn, om van daaruit gezamelijk naar de Smakt te rijden. Het spreekt van zelf dat de ruiters de cap opzetten en dat zij een deken en halfster bij zich hebben voor de paarden. Wij vertrouwen er op dat de ruiters zoveel mogelijk mee gaan. Op de laatste vergadering is besloten naar een voorstel der ouders, dat de ponyruiters ook tijdens het oefenen de ruitercap zullen dragen! Dit is ook iets voor de grote ruiters. Het is immers voor hun eigen belang (Valhelm is in de cap verwerkt). 18 Maart a.s. oud ijzer en lompen-actie. 10 Maart om 20.00 uur reünie voor leden en oud.leden van "De Eendracht" i h.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 8