Vervolg dropping Op het eindpunt werd een lekker pilsje gedronken en natuurlijk snert gegeten. Eat de snert lekker was, bleek uit het feit dat 2 personen ieder borden van dat lekkere spul naar binnen werkten. Klokslag 12 uur werd eer "Lang zal hij leven' aangeheven voor de jarige in ons midden, tevens "Oudste" wandelaar. De terugtocht werd begonnen or. 1 uur. De stemming in de bus was bij de meesten stilletjes, moe van de wandeling. De dames lieten verstek gaan. De dames die er waren kon men op 1 vinger tellen. Het geheel is zeker voor herhaling vatbaar; alleen zouden er meer wandelaars en wandelaarsters moeten z.i jn. Het geheel was goed georganiseerd. Tot de volgende keer, hopenlijk. Een blaar onder een van de voeten. BEJAARDENVERENIGING Op woensdag 15 maart a.s. om 9.00 uur beginnen we raet het in orde brengen van het kerkhof en bij de kerk. We verwachten dat allen die dit soort werk nog kunnen doen, willen meehelpen en we hopen dat het weer dan goed is. D ilet bestuur. CARNAVALSVERENIGING Op donderdag 16 maart a.s. belangrijke ledenvergadering in café Hesen. Enkele belangrijke agendapunten zijn: jaarverslag over het afgelopen jaar, programma 1979; foto's van het 22-jarig bestaan en bespreking feestavond. Aanvang 20.00 uur. Op maandag 3 april vergadering in café van Rhee met bestuur carnavals vereniging plus afgevaardigden van de verenigingen welke afgelopen seizoen geoberd hebben. Aanvang 20.00 uur. L.V.B. Maandag 13 maart a.s. studie-avond inde Schouwburg te Venray. Allen, die zich hiervoor opgegeven hebben, worden om 10 min. voor '7 afgehaald. Woensdag 15 maart kienen bespreken nieuw werkprogramma. Aanvang 20.00 uur in het Gemeenschapshuis. Op deze avond kan eventueel een tentoon stelling gehouden worden van w'erkstukkendie de dames op de handwerk- cursus gemaakt hebben en deze koe willen brengen. FANAFRE 'DORPSKLANK1 Vanavond geen repetitie. 'Zondag 12 maart: repetitie in de kerk. Aanvang 11.00 uur "V Voor al Uw dak- zink lood -werkzaamheden DAKDEKKEHSBEDEIJF J. 't JONG Van Goghstraat 22, Horst Telefoon OA7O9 - 26'fh :.'1

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 3