ALD PkINSE KOKPENEEJ A.s. maandag 13 maart vergadering van de A.P.K. in café van fïhee. Aanvang 20.00 uur. Op de agendag van deze helangrijke vergadering o.a. bestuursverkiezing en uitstapje. ,aterdag 11 maart a.s. ia ons café wegens familiefeest gesloten. Huub en Trina. S.J.W.C. Tijdverdrijvers horgen zijn we natuurlijk allemaal present op het discobal. Zondag 12 maart vieren we de verjaardag van de tijdverdrijvers. We worden 2 jaar!I Si Deze avond wordt gevuld met spel en kwis, o.l.v. de jeugdleidersCstersüVerder hebben we nog een verrassing voor de deelnemers. Leiding: mevr. Wisraans-Duikers en Mevr. Versteegen. Donderdag 16 maart verwachten we de "Pumpy's- op de bühne. Trek geen goede kleding aan, want we gaan verven. Als we de organisatie rond kunnen krijgen, wordt er op 16 april een kindermarkt gehouden. Jeugdwielerronde Deelnemers opgeven bij Henk Stiphout. Zo spoedig mogelijk. K.J.B. Donderdag 16 maart a.s. is er weer club voor de mounties van half 8 tot half 10. We proberen er natuurlijk weer een gezellige avond van te maken. Poetsbeurt: Annemie Vollenberg, Petra Geerets. P.S. vergeet het logboek niet. INGEZONDEN Vrijdag 3 maart. 18.3O uur. Voor de dropping waren 20 personen aanwezig. De oudere mensen (vanaf 30 jaar) lieten zich behoorlijk kennen. De oudste deelnemer was Michel Fokkens. Petje af voor Michel. Ze worden via Keterik-Sevenum etc. naar dc Heidense bossen gereden, waar we gedropt zouden worden. De chauffeur had niet zijn beste dag, want hij reed beide achter wielen vast in het mulle zand. Toen de hele kluit de bus uit en het bos in was, werd met alle kracht, op 3 na, die in de bus bleven zitten deze weer los geduwd. De- personen die bleven zitten, bleken later winnaar te zijn. Het eindpunt moest blijken uit een puzzel. De oplossing: Sen cafe in Egchelstelde ons voor de nodige problemen, want eenmaal in deze plaats aangekomen, bleek het te krioelen van de café's (1). Onderweg werden opdrachten uitgevoerd en vragen beantwoord. Een groep had bij dc namen van burgemeesters, de edelachtbare uit Sevenum niet in de gids kunnen vinden. Wel "burgemeester Sevenum". Toen besloten zij de goede man maar te bellen en als ze de naam wisten, zeiden ze verkeerd verbonden te zijn. De naam Heuser klopte. Een van de opdrachten was: Sreng een klinker mee. Een van de 5 groepen had een klinker uit de weg gebroken en deze van Kessel naar Egchel gesleept

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 2