—6 GELEZEN INDe KNUPPEL van Juli 1949 CASSEL5 N I 3 S Dezer dagen uierd voor onderzoek van de ogen in het ziekenhuis te Venlo opge nomen, Martin Keysars. In het patronaat alhier vond een vergadering plaats van de K.V.P. Onder meer stond ook bestuursverkiezing op de agenda, daar het oude bestuur in zijn geheel aftrad. Bij stemming kwam het volgende nieuwe bestuur uit de bus: H. Steeghs, voorzitter; iïl. Emonts Ez. secr. en D. Rambaghs, H. van Kuyk, P.Poels bestuursleden ÜJ. Keysers heeft het geluk gehad om een boerderijtje te bemachtigen in Leunen. Het schijnt hem daar echter alleen al te eentonig te zijn voorgekomen waarom hij zich dan ook maar een levensgezellin heeft genomen in zijn nieuwe verblijf. De beste wensen vergezelle het nieuwe paartje. De gemeenteraadsverkiezingen zijn weer goed verlopen. Dhr, Steegs als candidaat voor Castenray verzamelde heel wat stemmen op zijn naam zodat een Castenray's ingezetene thans weerzitting in de gemeenteraad heeft, 's Anderendaags werd door het mannenkoor een serenade gebracht aan de nieuwbenoemde. Dhr. Vollebrgh, voorzitter van het mannekoor, hield een toepasselijke speech. De avond werd verder doorgebracht in gezellig samenzijn onder het genot van een sigaar en een glas gerstenat. De laatste tijd beleven we in Castenray nogal eenige sensatie. Nabij dos. Duykers werd eeri Brabantse reiziger met zijn auto tot stilstand ge dwongen door via een paaltje en con boom in de sloot te rijden. Op de Horsterweg probeerde een motorrijder hoe vast een eik kan staan. Geen per soonlijke ongelukken. Een aanhangwagen, uelke in de buurt van van Rhoe de vrijheid verkoos den weg alleen te vinden, doch deze bracht het niet verder dan onder de kersenboom van P.O. Heiligers. Alle niet inzittenden kwamen mot de schrik vrij. Het echtpaar Seykens-Collin vierde eenigen tijd geledon hun zilveren bruiloft. Namens Castenray's Thuisfront hartelijk gefeliciteerd en dat ook het gouder feest in de beste gezondheid gevierd mag worden. X V REVOLVER-HOLSTER lïlot carnaval is bii VAN RHEE blijven Liggen: OA'iESVEST zonder mouwen. PARAPLU Gaarne afhalen J1 i I Langs deze weg danken wij iedereen voor de vele gelukwensen, bloemen on kado's. Het was grandioos. Dan en Nelly Emonts - Claes Zuidsingcl 11 u VENRAY. 0

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 6