V DORPSRAAD: Verslag vergadering dagelijks bestuur 25 jan. 1978: flectificatiain het verslag van de vorige vergadering werd er melding van gemaakt, dat de Rabo-bank toegezegd zou hebben, dat zij op vrijdagavond bij wijze van proef geopend zou zijn. Dit is echter nog in beraad. De commissie kleine karnen hoeft een dagelijks bestuur gevormd en gnat zich concentreren op woningbouw en onderwijs. Het Kerkbestuur stelde vuor een openbare vergadering te houden samen met een openbare dorpsraadvergadcring. Verslag gesprek B lil. Aan de orde waren de bestemmingsplannen v.d, kerkdorpen. Voor Castenray: lo'fases 20 woning ;n, 2e fase: 12 woningen, 3e fase: 5 wo ningen, dus 37 woningen in 10 jaar tot 19B7. Grondaankoop zal eind februari, begin maart rond komen. Het plan is goedgekeurd door P.P.C. Maastricht en ligt ter inzage op de ge meente Vonray in maart. Na de grondaankoop komen wethouder Schels en dhr. de Klerk naar Castenray om te praten met alle gegadigden voor een woning. Riolering. Zolang nog niet begonnen is met do aanleg hiervan, blijven we de gemeente Vonray hier steeds aan herinneren, Pc Schans. De Dorpsraad ging akkoord mot een abonnementsvurhoging. Van verenigingen en andere instellingen, die publicuren in do Schans, zijn vrijwillc bijdragen altijd wolkom. Volgende vergadering D.B. op 28 februari om 20.00 uur Bij Dhr. iïl. Kuypers. a.s. Maandag is de winkel geopend tot 13.00 uur Dinsdag dc gehele dag gesloten. U plezierige Cnrnavaldagen toegewenst, HUB en TRINA van Rhou. S.3.UJ. CASTENRAY Ti jdvordri j vers.: Dit weekend is er geen tijdvordrijvun. 'del verwachten we jullie a.s. zaterdag allemaal op het GROTE OEUGD-CARNAVALSBAL. Aanvang 19.45 uur mot muziek van DELIGHT. Namens het bestuur wensen we alle tijdvordrijvers een gezellige carnaval. alaaaoaaaaf Langs dezo weg willun wij raad van elf, alle jeugd van Castenray, ouders en medewerkers, verder Prins lïlart met zijn gevolg hartelijk danken voor da medewerking die we gehad hebben met het Prinsanbal. Ule wonson oonioder verder een prettige carnaval. Prins lUill I Prinses flarli.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 4