SoVo CASTENRAY Uitslag 26 dec. Oestrum 3 - Castenray 3 4-0 Sportkeuringï Degenen die in het bezit zijn van een geneeskundige verklaring van de schoolarts, worden vriendelijk verzocht ora op de betreffende dag toch voor de sportkeuring bij do sportarts te verschijnen. Dit in tegen stelling tot oen eerder bericht, waarbij vermeld werd, dat de ver klaring van de schoolarts voldoende zou zijn voor de sportvereniging. De sportkeuring geldt zottel voor voetballers als voor korfbalsters. AFD. KORFBAL Uitslag "'zaterdag' 23 "doe. Witteahorst 3 Castenray 1 0-0 Do wedstrijd begon om twee uur. Tegenstander was Wittenhorst 3een van de sterkste ploegen in deze poule. De strijd ging gelijk op. Aan beide zijden vierden meerder kansen gemist, de bal rolde maar niet door de korf. Zo bleef de stand 0 - 0 en konden wij verdiend mot 1 punt naar huis. Voor aanstaande donderdag worden de volgende ouders verwacht voor het vervoer naar Oostrum. Het bestuur, trainersteren leiders van S.V. Castenray wensen alle leden, supporters, donateurs en andere belangstellenden een Zdlig Nieuwjaar toe. FANFARE "DORPSKLANK" Ook de volgende week is er nog goen individuele repetitie i.v.ra. de kerstvakantie. De gezamenlijke repetitie op vrijdag 6'jan. gaat v/el do Aanvang 20.00 uur in het Gemeenschapshuis. - Oefen thuis dagelijks tenminste 3 kwartier tot een uur, vooral nu de individuele repetities niet doorgaan - Denk aan het onderhoud van je instrument - Verzuim geen enkele repetitie - Luister tijdens de repetities goed naar de dirigent en speel alleen dan, wanneer de dirigent dit aangeeft. 17o45 uur v. Rhee 18.45 uur Seykens 20.00 uur Vollenberg Weys Strijbos vAd. Ven Verstegen. Liet bestuur van Fanfare "Dorpsklank" wenst alle leden, begunstigers, sympatisanten en verder alle inwoners van Castenray eer voorspoedig 1978 toe.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1977 | | pagina 5