Vervolg Fanfare Castenray Financiele_stand_van_zaken Reeds herhaalde raaien werd aan een van de bestuursleden gevraagd wat nu precies de gehouden inzamelingsacties aan financien hebben opgebracht» Nu de geldstroom zo'11 beetje tot stilstand is gekomen en we over tamelijk exacte gegevens kunnen beschikken, weerhoudt-ons er niets meer van een en ander openbaar te maken» Binnen Castenray Bliksemactie 1*f. 9^,80 Verkoop schilderwerken - 1.011,- Aspergesondereinden - 1.376,60 2 Dansavonden koffieconcert - 1«931,25 Oudijzeractie - 1.162,- Verenigingen en instellingen - 1-975," 22»^00,65 Buiten Castenray Brievenactie oud-inwoners en zakenrelaties - 9°270,~ Totaal 31»é70,65 I-Iier tegenover staan dan weer uitgaven, die dit bedrag ruim te boven gaan, zodat we echt niet van alle financiële zorgen verlost zijn» Het woord is nu echter aan de gemeentelijke overheid, die hopelijk via een eenmalige subsidie het tkort kan wegwerken» V/e houden u op de hoogto» ONDERLINGE PAARDENVERZEKERING VENFaY Dc gebruikelijke halfjaarlijkse schatting der paarden en pony's zal gedaan worden volgens onderstaand schema» De eigenaren worden dringend verzocht hun paarden en/of pony's op de voor hen gestelde tijden thuis tc hebben, zoniet dan zal hen een - boete van 10,- in rekening worden gebracht» Donderdag 29 septvoormiddag vanaf B uur in Oirlo namiddag vanaf 1 uur in KI» Oirlo en Castenray» WERKGROEP ALLEEN ST. AH DEM Vrijdag 30 september a.s. wordt er door de Werkgroep alleenstaanden Venrny weer een kontaktavond georganiseerd. Het begint om 20,00 uur in het trefcentrum Noord West aan de Urselastraat Er is alle gelegenheid om met bezoekers of met medewerkers van de werkgroep aleenstaanden te praten. Er is een informatiestand ingericht over verenigingsleven, hulp verlening, vrijetijdsbesteding enz. Toegang voor iedereen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1977 | | pagina 4