7 jL L.V.B. Donderdag 29 septa.s. cocktails» Mevrouw Gcurts zal deze avond voor ons verzorgen» We hopen dat het een leerzame avond wordt» Wij zullen zekor op deze avond al kunnen proeven wat ze voor ons gedemonstreerd heeft» Tot donderdag» Handwerkeursus Degenen die belangstelling hebben voor de handwerkcursus kunnen zich hiervoor nog opgeven tot ?-b sept» bij een van de bestuursleden» De lessen worden gegeven op maandag of donderdagmiddag en duren 2 uur» Het zijn 10 lessen» Nadere inlichtingen hierover volgen nog». Het bestuur» Gevonden; ZWARTE REGENBROEK Terug te halen bij; J» Peeters Lollebeekweg 32, Castcnray DAMESKOOR Zaterdag om 19»00 uur avondmis zingen- Maandagavond repetitie» Aanvang 20»00 uur» Woensdag 28 sept» uitwisselingsavond in Maasbree, Vertrektijd wordt maandag nog besproken. L.R.V. DE EENDRACHT Inschrijving veteranenconcours Deelnemers aan dit concours, kunnen zich tot 28 sept» opgeven voor individuele dressuur en springen en zo mogelijk in welk viertal zij meerijden» Data om te onthouden 2'+ sept. Receptie Ottersum van 20.00 - 21 .00 uur Kampioen viertallen 25 sept. N.K.B. kampioenschappen Wanroy 2 okt. Onderlinge wedstrijd Keerlo (pony's) 9 okt» Kringwedstrijd Leunen (grote ruiters) 16 okt. Kringwedstrijd America (pony's) 23 okt» Veteranenconcours America 30 okt» Kringwedstrijd Meterik (grote ruiters) H, DE BATAVIEREN Zaterdag 25 sept» wedstrijd te Boukoul. M. Smulders Fr» Weijs G. Weijs Ant» Kuypers Al. Kuypers W. Brouwers Vertrek 15»30 uur P„ Kuypers P. Weijs Jos Weijs Ant. Drabbels B. Emonts G» Kunen TiKleeven G. Cremers F. Reijnders G. Kuypers Martha Cremeri J» Arts Res Zaterdag 10 okt» Batavieren - St. Joris Leunen» Leon Weijs P» Emonts J« Peeters Maria Cremers H. Cremers G. van Kuyck Poe Is V-

Castenrays dorpsblad De Schans | 1977 | | pagina 2