1h1 132 123 Ind._dress. L1 ring 20 1o Bo Sweemers Wellerlooi Looni 13^,5 2. Mej. M. Xortooras Grienétsveen Oranta 133 Inclo dresso L1 ring 21 l'+5 135 15" >5 1^1 109,5 Zondag hebben de ponyruiters deelgenomen aan het bondsccncours te Roggel Zij behaalden niet* hun achttal de achtste prijs. Deze ruiters en de prijs winnaars van het jubileum-concours proficiat met het behaalde succes. Hartelijk dank De oud-ijzer en lompen-actie, welke wij hebben gehouden, is weer een succes geweest. Wij willen alle gevers en helpers dank zeggen voor hun steun en hulp die wij van hen hebben ondervonden. Bestuur van de Eendracht Vervolg De eendracht Ind. dress. L1 ring 19 1. H. Kursten Meerlo Nimbus 2. Mej. D. Weys Leunen Par Dieu Secrets Castenrav Leonards 1. liej. M. v. Acrrle Venray Oase 2. J. Jenneskens Meterik Freddy Ind. dress. L1 ring 22 1. P. Schobers Horst Olanda 2. Ho v. Ooy Deurne Oscar 12. W. Tacken Castenray Marco Langs cleze weg willen wij graag iedereen bedanken, die door belangstelling en felicitaties, de dag, waarop ik ter gelegenheid van mijn 52-jarig lid maatschap van de rij vereniging ''De Eendracht" do zilveren onderscheiding van de N.K.B. mocht ont vangen, voor ons onvergetelijk hebben gemaakt. Het was geweldig!!! M. Dinghs-v.v. Beuken en kinderen. FANFARE CASTENRAY De oud-ijzer-'ac'ticdie afgelopen zaterdag door de ruiterver. Reorganises: wer, heeft een record-gewicht van ruim 20 ton (20.000 kg) oud ijzer opge leverd. Zoals u weet heeft de ruiterver. de opbrengst van deze actie spon taan afgestaan aan de fanfare i.o. en deze kan hiermee weer een blaas instrument bekostigen. Ruitervereniging en allen die aan het welslagen van deze actie hebben meegewerkt - van ganser harte bedankt! Ook de brievcnactie, die gehouden is onder oud-inwoners en zakenrelaties is een grandioos succes geworden. Enkele duizenden guldens zijn er tot nu toe al bijgeschreven op onze bankrekening en wc willen dan ook gaarne onze belofte - publicatie van do namen van begunstigers in ''De Schans" - bij deze nakomen. N.B. De lijst van begunstigers zal volgende week verschijnen als bijlage bij De Schans.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1977 | | pagina 6