L.R.V. DE EENDRACHT Afgelopen weekend heeft Castenray in hot teken van de ruitersport gestaan, want de rij vereniging :,De Eendracht" vierde drie dagen feest vanwege haar 50-jarig bestaan en het tweede lustrum van de pony-club. Dat deze feesten zeer goed geslaagd zijn, is zonder meer bewezen, want op vrijdag tijdens de receptie kwamen er zeer veel van de gelegenheid gebruik maken om hun geluk te wensenzodat de tent vol was, ondanks de modder, waar iedereen zich doorheen moest worstelen. Tijdens deze receptie werd K. Dinghs ge huldigd voor zijn vele werk dat hij bij de ruiterclub gedaan heeft. Dr. Laveau, voorzitter van de Limburgse Ruiterbond, bracht nog eens naar voren, dat Teng met zijn paard iJverus, in Den Bosch als 1e foutloos bleef tijdens een springconcours erf-Hde barage niet te verslaan was. Wij willen Dinghs graag feliciteren met zijn zilveren onderscheiding van de N.K.3. die hem als dank voor zijn verdienstelijk werk werd aangeboden, en hem oprecht bedanken voor alles wat hij voor onze rijvereniging gedaan heeft. Een woord van dank willen wij ook brengen aan alle mensen en verenigingen die hun steen en medewerking hebben oijgedragen om cbze feesten zo goed te laten verlopen. Damon kunnen er hierbij niet genoemd worden want immers iedereen heeft geholpen om van deze feestdagen iets groots te maken. Zonder deze medewerking was het onmogelijk geweest om zo'n concours te organiseren, maar nu iedereen op zo'n fantastische wijze heeft geholpen is toch wel bewezen dat in Castenray do samenwerking op een hoog peil staat. Namens allemaal hartelijk dank. Het concours op geslaagd, wat ook blijkt uit uitspraken van volgens bezoekers is or zeer hard gestreden en dat iedere motor tijdens het sprincon- het bestuur en loden nogmaals zich is ook in alle opzichten ruiters en toeschouwerswant om do eerste prijs te behalen cours goud waard blijkt te zijn. De publieke belangstelling voor dit concours was zeer groot. De voornaamste uitslagen zijn; Dressuur acht-tallen Z R1 Dressuur achttalln M R2 Dr. achttallen L R'3 k tallen Middel R1 k talion Licht R5 k tallen Licht Ring G Stallen Licht 1 1 2. 3. Rijvu-nhof Grathem Tom Mix Baar1o Do Caveliers Helden Ons Genot Leunen Bucephalos Sevenum De paardenvrienden 129 p. 127 p. 110,5 I 136 p. 132 p. America 125 p. 1o Wittenhor 1< 2, 1 2, 5. 1 2, 3. Dt N.A. St. Horst 13ó,5 P« Venray 137 13 Eendracht Castenray 123 P< S. Heerkant Willibrordus Vlierden L.R.V. 'rfellerlooi Wellerlooi Gen. v.do Heide Siebengewald De Niereruiters Ottersum 135 De Pickboys Lottum 133 Venlose ruiterclub Venlo 126 131! p. 131,5 p. p. P- Rust Roest Deurne Do Poelrossen 11 Ospel Do Caveliers 11 Helden 133 Pi 117 p. 116 p. Individueel Zwaar 11 Zwaar 1 Middel 11 3. 1 2. 3< P. Kersten Helden Fiedel •J. Vlomien Leunen Pussycat J. Philipsen Castenray Jupiter P. v.d. Acker Venhorst Leontine P. Strijbos Heerkant Laramie H. Janssen Ysselstein Kimbel J. Hondriks Venlo Fresco J. Ciclons, Leunen Nico B 1 'h-8 p. 133,5 128,5 116,5 112 p, 133 p. 133 p. 133 p.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1977 | | pagina 5