s.v. c;.ste:iray DAMESKOOR Maandag o augustus repetitie. Aanvang half negen, FANFARE CASTENRAY i.o. Donderdag 11 aug,: Algemene ledenvergadering bij H. van Rhee. Aanvang 20,00 uur Agenda; 1, Opening door de voorzitter 2, Aanvang-repetities 3» Aanschaf instrumenten - Oploidingskosten 5» Opzet verkiezing definitief bestuur 6, Financieel verslag 7o Oud-ijzer actie 8, Rondvraag 9» Sluiting Naast .alle leden willen wij vooral ook de ouders van jeugdleden van harte uitnodigen voor deze belangrijke vergadering. Eveneens van harte welkom zijn dogenen die zich aangemeld hebben of nog van plan zijn zich aan te melden als niet-werkend lid. Op deze manier hopen we het aantal stemgerechtigde ^eden uit te breiden om zo tot een betere opzet voor een definitieve bestuursformatie te komen Stand van zaken tot nu toe Naast de bijzonder geslaagde "blikspnaktie" in eigen dorp hooft ook dc brievenactie alle verwachtingen overtroffen. Zoals u wellicht weet, werde door het voorlopige bestuur en do werkgroep_v.w« ongeveer 625 brieven ver stuurd naar oud-inwoners en zakenrelaties mét het verzoek om financiële steun. De reacties hierop zijn werkelijk overweldigend geweest en nog steeds komen er. grote én kléinere bedragen binnen, We twijfelen er dan ook niet meer aan, dat tosamen met de nog te verwachten gemeentelijke subsidie de aanschafkosten van de instrumenten geheel voldaan kunnen worden, I-Ict volledige instrumentarium (28 blaasinstrumenten slagwerk) zal dooi de Fa, Schenkelaars uit Eindhoven op precies 1 september in Castenray afgeleverd worden. Er hebben zich tot nu toe 53 actieve leden aangemeld. Een eventueel te kort aan instrumenten kan door nabuurfanfares door uitlening aangevuld v/orden. Binnenkort komt de Fanfare Casa nray met oen eigen sticker uit. Het -bij zonder leuko ontwerp voor-deze sticker is van de artistieke hand van de - heer Uismans, fotograaf-kunstschilder uit Castenray. De sticker zal -niet- huis -aan huis verkocht gaan worden. Wel zullen in Castenray enkele ver koopadressen komen en zal gepoogd worden links en rechts een aantal van de hand te doen. Verkoopsprijs 1per stuk. Zondag 11 september zal 's morgens in het Gemeenschapshuis een koffie concert gegeven worden door Fanfare "Ons Genoegen" uit Oirlo. Hopelijk komt u dit gratis aangeboden concert met uw aanwezigheid opluisteren, Nadre gegevens volgen nog, Uitslagen zondag 31 juli; Resia 1 - Castenray 1 2-2 Resia 2 - Castenray 2 3-1 Castenray 3 - Evertsoord 2 6-0

Castenrays dorpsblad De Schans | 1977 | | pagina 4