BE J AaRDENVERSNIGI NG hij, die zich hebben opgegeven voor de dagtocht naar het Grugapark to Essen, worden verzocht om op woensdag 20 juli a.s. om 9.00 uur v.m. op het plein bij de kerk aanwezig te zijn. Dan staat de bus klaar om aan deze ries te beginnen. Er zal ook oen bezoek gebracht worden aan Villa Hugelde voormalige villa van de familie Krupp en aan het Baldeneijmeer. Dit ligt allemaal dicht bij elkaar. Vergeet uw paspoort of toeristenkaart niet Door de bejaarclencentralc Venray wordt een geheel verzorgde bootreis ge organiseerd. Eerst per bus naar Neerbosch (bij Nijmegen) daar op de boot, 'Trins Neurits"Vaarroute Nijmegen, Tiol, St. Andries on via de Maas en het Kanaal terug naar Nijmegen en dan weer per bus naar huis. Kosten zijn 32,- Zij die hiervan gebruik willen maken kunnen zich melden voor 7 juli a.s. bij de voorzitter. Deze reis zal gemaakt worden op don derdag 28 juli a.s. Hot bestuur. H.B.S. BE 3AT..VISREN Zaterdag 9 juli onderlinge wedstrijd. Aanvang uur. Zaterdag 23 juli Nationaal concours te Koningslust Schutters kom in de vakantie-tijd. ook zoveel mogelijk als het kan naar do oefenavonden, want 33 ziet door den goede en geregelde training komen er ook resultaten. Aanvang dinsdagsavond 7.^5 uur. En zaterdags wordt er ook geschoten als er geen wedstrijden zijn. De opkomst van de schutters op de oefenavondon is zeer goed te noemen. De opkomst van jan. t/ra juni is SY/L En laten we dit zo houden. PRETTIGE VAKANTI? DE COFIJ VC0I' DE EERSTVOLGENDS SCHA

Castenrays dorpsblad De Schans | 1977 | | pagina 7