FANFARE LO. Ondanks liet feit, dat we de vakantieperiode tegemoet gaan, voelt het voor lopig bestuur zich. genoodzaakt om toch verder te gaan met het maken van plannen en het voeren van acties» Wc hebben ons voorgenomen een zo hecht mogelijke financiële basis te leggen, voordat we overgaan tot het defini tief oprichten van do Castenrayse Fanfare» Ie mogen echter gerust stollen dat, dankzij uw fantastische medewerking, de Fanfare reeds oen feit is. Alleen formeel moet een en ander nog geregeld worden» Zoals u weet starten we half augustus met do repetities» 'Tot zolang (15 aug.) kan iedereen zich nog aanmelden 'als actief lid» We hebben inmiddels dames en heren in bijna alle leeftijdsgroepen, zodat u beslist niet alleen zult staan» Ook wat gebrek aan Muzikale kennis betreft bent u niet de enigste, maar alles kan geloerd, worden» Van iedereen, die zich na 15 aug» 1977 nog aanmeldt, moeten we verlangen, dat eon I.V.K.-opleiding bij do Muziekschool gevolgd is» Op deze- opleiding zullen we t.z.t. nog nader in gaan. liet voorlopige bestuur oh werkgroep van de Fanfare i.o. wensen u allen een prettige vakantie toe» Degenen, die bij de basisschool in Oirlo een leerlingensetje gekocht hebben, kunnen dit afhalen op zaterdag 2 juli tussen 10 en 12 uur 's morgens. TIJDVERDRIJVERS ilorgen, zaterdag 2 juli, hebben we discobal net medewerking van "Paranoid". Aanvang 1 9-30 uur» -luiten 23=00 uur. Op deze avond is tevens gelegenheid om je op te geven voor deelname aan de doe-week. a»s. Zondag is geen spelavond. A.s. dinsdag begint do wielerronde door Is oord-Limburg» Woensdag 10.30 uur v.ra. komt de tour door Castenray via Lolleboekweg richting Oirlo. Onze ploeg mag door Castenray aan kop rijden. We vragen daarom aan zoveel moge lijk mensen om langs de weg de deelnemers aan to moedigen., Zaterdag 9 juli finish bij De Clockert namiddag ong» 3 uur. Sponsors var harte bedankt voor het mede mogelijk maken dat we mee kunnen doen» Doe-week We hebben in Duitsland een fantastisch doel ontdekt voor ons uitstapje op 10 juli, als we onze laatste bijeenkomst hebben voor de doe-week. We gaan op een gezamenlijke pas de grens over. Hiervoor hebben we juliie naam en geboorte-datum nodig, dus geef jullie zeker op voor deelname» Verder voel succes met de kledij voor de doe«week. Kom zo origineel moge lijk voor de dag» Voor verdere bijzonderheden over hoe - wat on waar staat alles in jullie programma.Als er nog tijdverdrijvers of Pumpy's zijn, die geen programma thuis gekregen hebben, laat het even bij Henk Stiphout weten dan komt' het in orde» Wij hebben ons best gedaan om niemand te vergoten, maar een ver gissing is niet uitgesloten. De oudwpapier aktie was een groot succes. Iedereen van harte bedankt. Ook wij hebben een zomerstop voor de spelavonden op zaterdag- en zondag avond. Wanneer we weer beginnen horen jullie wol. Wij wensen iedereen een prettige vakantie toe,

Castenrays dorpsblad De Schans | 1977 | | pagina 4