Namens wederzijdse ouders geven wij kennis van ons voorgenomen huwelijk op 2't- juni a.s. ora 1-I-.00 uur in de St o Matthiaskerk te Castonray. Dagadres; caf6 Hesen-Xuijpers Castonray. U kunt ons feliciteren tussen 18.30 - 20.00 uur Venrayseweg 1 'danssum Horst er weg' 60, Castonray Toekomstig adres; Bergen (L) K.J.B. Met de avond-vierdaagse in Venray hebben we weer de 1e prijs behaald. Meisjes nog hartelijk gefeliciteerd met deze prestatie on ouders be dankt voor de grote belangstelling en medewerking» Dinsdag 21 juni clubavond voor do Rakkertjes van 7 tot 9 uur. Poetsbeurt: -Jolanda Janssen en Willy Arts Donderdag 23 juni clubavond voor de Bounties van 7 tot 9 uur. Poetsbeurt: Marly Duyckers on Donate Voilenberg» !7 j Wegens vakantie gesloten van 2 t/m 17 juli a.s. Tankstation open van-18.00 - 22.00 uur Zaterdag van 3.00 - 16.00 uur G. van Keyel, I-, Lollebeokweg, Castonray. 1 TIJDVERDEIJV HE G Vandaag gaan we zwemmen. We vertrokken om 18.00 uur» A.s» zaterdag avond maken we er een qinz-avond van. Het worden vragen over het wie, wat en waar over het afgelopen jaar, dus donk er maar vast over na. - A.s. zondagavond gaan we "bij mooi weer een eind fietsen. We komen op de gewone tijd bij elkaar in het Gemeenschapshuis. A.s. Maandagavond 7 uur bijeenkomst voor de deelnemers aan de jeugd- wielerronde. We gaan weer proeffietsen; als het weer goed is in sportkleding. A.s. donderdagavond bijeenkomst voor de "pumpy's" op de bühne. 25 Juni is er geen spolavond in verband met het asperge-bal. 2 Juli houden we voor de vakantie-stop discobal met "Paranoid1' Het programma voor de doeweelt wordt bij onze leden thuis bezorgd. We hebben nog enkele mensen nodig voor het uitzetten van een fiets tocht als dagvulling tijdens de dooweek. Wie dit mee wil organiseren graag even contact opnemen met Truus Tacken, tel» 24-9 De Tijdverdrijvers wensen de K.J.B» van harte proficiat met hun succes bij de wandeltocht. CHRISTJAN MARIA KUÏJPEP,

Castenrays dorpsblad De Schans | 1977 | | pagina 6