HET VORI-ISEL De afgelopen weken hebben we de voorbereiding voor het Vormsel gehad» De belangrijkste onderworpen van het werkstukje zijn': 1Wie ben ik Wie zijn mijn ouders In v/elke leefgemeenschappen leef ik Op wie lijk ik V/ie vormden mij Waar ben ik steeds Iets over de schepping Wat doe ik op de wereld 2» De doopbeloften van mij maar ook die van mijn ouders» 3» De bevestiging dat het werk aan mij goed was» Enkele tekens die belangrijk zijn: Zalving, handoplegging, vuur en water» Vooral de handoplegging en wat handen voor anderen kunnen zijn werd ons uitgelegd» De hand op iemand leggeni 4. Vormsel is gaan leven in de geest van Chritus» Hoe is de manier van leven die Christus ons heeft voorgedaan 5» De Vorraseldienst in de kerk zelf» Zondag 19 juni is het dan zover» We worden gevormd door Deken Theunissen van Venray. We danken alle mensen die hieraan hebben meegewerkt (en nog v/erken) Namens de 6e klas» H.B.S. DE BATAVIEREN Zondag 19 juni persoonlijke distrifcs-kampioenschappen. 2e klasse 3e klasse 4e klasse Frö^Wêijs F» Kuypers J. Arts Jos Weijs G» Kunen Leon Weijf 1e klasse G« Weijs Ant. Kuypers Al» Kuypers» P< M Weijs Smulders 3e klasse F o Kuypers G» Kunen C» Kuypers CCremers E» ïlmonts Wa Brouwers 5e klasse Ant» Drabbels P» Emonts Martha Cremers Vertrek 13.15 uur» Schutters denk aan het schutterspasje Deze wedstrijd wordt op het schiotterrein De Eiebroeksebossen geschoten. F AI1FARE 1.0. UJoensdaq 22 .juni; Bijeenkomst voorlopig bestuur Fanfare i.o. Aanvang 20.30 uur bij H. v. Rhee, Agendas 1. Opening 2. Notulen vorige vergadering 3. Aanvulling agenda-punten 4. Bliksemaktie - Aspergesbal 5. Kascontrole 6. Aktio zakenrelaties en oud-inwoners 7. Stimulering jeugd voor do toekomst 0. Ovurige akti.es 9. Rondvraag 10. Sluiting.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1977 | | pagina 5