FANFARE CASTENRAY i.o Zoals u allen inmiddels wel vernomen zult hebben, is op de laatste Dorps vergadering een voorlopig bestuur van de Fanfare Castenray i.o. in het leven geroepen. Dit bestuur heeft zich als eerste doel gesteld, het bij elkaar krijgen van dc- nodige gelden voor aanschaf van hot instrumentarium en salariëring van de dirigent. Dat dit geen gemakkelijke taak zal worden, daar zijn we ons terdege van bewust, maar anderzijds zijn wc ervan overtuigd, dat met daadwerkelijke medewerking van alle inwoners van Castenray een Fanfare in ons dorp zeer zeker realiseerbaar is. Het c-oet ons dan ook deugd, dat de eerste spon tane actie van stapel is gegaan, te weten.; het leveren van de asperges ondereinden t.b.v. de Fanfare i.o. Een actie waar alle aspergestelers ten volle achterstaan. Inmiddels hoeft ook al de ruitervereniging bijzonder solidair gereageerd. Zij hoeft nl. besloten de opbrengst van de in augustus te houden oud ijzer-actie volledig af te staan aan de Fanfare i.o. Een fan tastische geste, waarbij we ervan overtuigd zijn dat ook de andere ver enigingen, elk op hun manier oen steentje zullen bijdragen. Uit gesprekken her en der hebben we alleen nog maar positieve geluiden vernomen, wat be treft de toekomstige fanfare en dit geeft ons uiteraard lïèt nodige ver trouwen om vol enthousiasme op de ingeslagen weg voort te gaan. Als voorlopig bestuur hebben we tesamen met de werkgroep die de eerste stenen legde, ons beraden over verder te nemen stappen. Besloten is om zaterdag 25 juni a.s. uit to roepen tot ''Lokale Actiedag". Dan nl. zal 's middags een bliksemactie van start gaan, tijdens welke u een finan ciële bijdrage kunt leveren. Onder begeleiding van toepasselijke fanfare muziek wordt dan een rondgang gehouden door geheel Castenray. Begin vol gende week hoort u hier meer van. Zaterdag 25 juni is met opzet gekozen, omdat dan het drukke aspergos-sezoen achter de rug is en zowel telers als stekers in een blijde stemming zijn. Daarom willen we ook *s avonds de actiedag besluiten met een grandioos Aspergesbal, waarop we alle asoerges-telers, -stekers en vooral niet te vergeten asperges-eters uit geheel Noord Limburg van harte uitnodigen. Het bier staat koud en er is gezorgd voor prima dansmuziek. Houdt u deze avond alvast vrij, want het zou doodjammer zijn, als u deze aantrekkelijke* manier bar steunverlenen zou moeten voorbij laten gaan. Mochten er mensen zijn bij wie het geld reeds in de zakken brandt en die nu zl een bijdrage willen leveren - ook dat kan, want bij de Rabobank is een"rekening geopend onder nr. i3.87.O6.i58 t.n.v. Fanfare i.o., Horsterweg Aja Castenray. Naast voornoemde acties willen we nog starten met een financiële actie onder alle zakenrelaties, die op welke wijze dan ook in Castenray klandizie hebben of ons dorp alleen maar een goed hart toedragen en onder alle oud inwoners van Castenray. Ook hierbij willen we uw medewerking vragen. vervolg op blz. 3a.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1977 | | pagina 3