BEP BASTIAANS trouwen op zaterdag 11 juni 1977 om 1A.00 uur in de Parochiekerk van de H. Gertrudis te Oirlo. kunt ons feliciteren van 18=30 tot 20=00 uur in zaal "De Ruif" te Oirlo= PIET HANEN Wij gaan wonen: Tamboerijnstraat 21 Venray Oirlo, Hogeweg 18 Venray, Touwslagerstraat .10 TIJDVERDRIJVERS A.s. zaterdagavond vrije avond met d=j= "Jimmy" n.s. zondagavond gaan we van het handenarbeidmateriaal, wat nog aanwezig is, iets maken naar eigen keuze. 'Je luisteren ondertussen naar muziek. D.jo "Wibho"Leiding: mevr. Janssen, mevr. Duikers-Seijkens en de heer H. Dinghs. A.s. maandagavond 19.00 uur bijeenkomst bij het gemeenschapshuis voor de deelnemers aan do JeugdwielerrondeWe gaan proeffietsen. A.s. donderdag bijeenkomst voor de "pumpy's" op de bühne om 19.00 uur. Wrijdag 17 juni gaan we zwemmen in Venray. De "Tijdverdrijvers" wensen de K.J.3.-wandelaars veel succes bij de jeugd- vierdaagse. We zullen in grote 'getale als supporters aanwezig zijn. VOETBALVERENIGNING S.V. CASTENBnY A.s. zaterdag 11 juni receptie van Ysselstein 1 - 3 en A1Spelers van Castenray 1 en 2 welke deze receptie.willen bezoeken; vertrek om 20,00 uur bij van Rhee. In plaats van kaarten Langs deze weg willen wij iedereen van harte dank zeggen voor de vele gelukwensen, bloemen en cadeaus, die wij bij ons Gouden Huwelijksfeest mochten ontvangen. Speciaal dank aan de buurt, ruiterclub en zangkoor, voor de prachtige Wersiering en opluistering. 1 Ook namens kinderen en kleinkinderen hartelijk dank voor deze onvergeteïijke dag. Martien Duijkers Maria Duijkers-Rambags i. Horsterweg 35a, Castenray.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1977 | | pagina 2