DORPSRAAD Openbare dorpsvergadering Op woensdag 1 juni zal er een openbare dorpsvergadering worden gehouden» Op deze avond komt aan de orde oprichting fanfare, stand van zaken be stemmingsplan en riolering» We verwachten natuurlijk alle leden van de gehele dorpsraad en als he-t maar even kan de besturen van alle vereni gingen in ons dorp» Vooral wat betreft de fanfare i.o. verzoeken wij alle inwoners van Castenray zoveel mogelijk op deze avond aanwezig te zijn» We willen op deze avond komen tot de verkiezing van een voorlopig bestuur, deze verkiezing zouden wij gaarne door de gemeenschap zelf laten gebeuren. Men kan zelf nog kandidaten stellen ter vergadering. De opleiding van de leerlingmuzikanten start in augustus. Als er nog liefhebbers zijn, kan men zich nog aanmelden tot die tijd. De heer Bartels uit Meerlc heeft zi*h bereid verklaard om de opleiding op zich te nemen. Deze studeert momenteel nog aan het Conservc.torium te Maastricht. De ouders van de jeugd, die zich heeft aangemeld, staan vierkant achter de werkgroep fanfare en dorpsraad. Wij vragen aan alle inwoners van Castenray ditzelfde te doen. Mochten er mensen zijn die het met onze bedoelingen niet eens zijn, khm dan zeker op deze avond met ons er over praten. Over deze zaak zal de gehele dorpsgemeenschap zijn mening moeten geven en samen moeten we dit opbouwen. De oprichtingskosten mogen voor Castenray geen belemmering zijn Een bijdrage, wanneer die gevraagd, gaat worden, zal uiteindelijk bewijzen hoezeer Castenray achter dit plan staat. Het opluisteren van jubilea, kampioenschappen, gouden bruiloften, communie feesten, kerkdiensten, het geven van concerten en ga zo maar door, is hier al veitje jaren een gemis geweest. Met de hulp van iedereen kan hier ver andering inkomen. Laten we de buitenwereld eens zien waartoe Castenray in staat is» We maakten 'n rekensom en kwamen tot de conclusie dat, wan neer ieder gezin een bijdrage levert, van 100,-, Castenrays fanfare een feit is. Dit v/il niet zeggen, dat ieder gezin 100,- zou moeten geven, maar de een iets minder en de ander iets meer dan komen we er gegarandeerd. Dit mag niet misgaan Er zijn air-wat-fneroggriTrgQ'n'*rrp-finance 1 gebied gedaan. Wilt u meer weten over onze plannen of hebt u suggesties in deze richting- kom dan naar de openbare dorpsvergadering op woensdag 1 juni te 20.30 uur in het Gemeenschapshuis. Dit raag niemand missen; dus maak deze avond vrij al is het laat in het seizoen» MEDEDELINGEN KLEUTER- EN BASISONDERWIJS A.s vrijdag 3 juni is er ons. jaarlijks schoolreisje voor klas A-5-6. We gaan naar Schiphol Amsterdam en Zandvoort aan Zee» De kinderen krijgen hierover nog wel meerdere informatie» Ook over de kosten en verdere organisatie krijgt u, ouders, persoonlijk bericht. Natuurlijk is er voor de lagere klassen dan geen school. De 6e klas belooft een verslag over de reis te publiceren in de Schans. Kleuterschool Maandag 30 mei (2e Pinksterdag) en vrijdag 3 juni (lagere school op schoolreis) hebben de kleuters vrij» Vriendelijke groeten, Riet Peeters. Te Koop Rugsproeier - Petroleumvat 600 liter - Bascule - Kruiwagen - Fietskarretje - Electrisch fornuis H. Dinghs, Matthiasstraat 1A, Castenray»

Castenrays dorpsblad De Schans | 1977 | | pagina 3