MEDEDELING KLEUTER- EN BASISSCHOOL Speelwerktuigen Het gemeentebestuur verleent medewerking aan de Stichting Katholiek Onder wijs Castenray voor het plaatsen van speelwerktuigen op de speelplaats van de basisschools In verband met drukke werkzaamheden kunnen de speel werktuigen niet voor augustus worden geplaatst. Geachte ouders(van de oudste kleuters) Over een tijdje gaan de oudste kleuters naar de lagere school (basisschool) Naar aanleiding daarvan is er door ons (juffr. Riet en juffr. 1e klas) een programma samengesteld. De bedoeling hiervan is om de 1.1. kennis te laten maken met de nieuwe leerkrachtde nieuwe school, nieuw lokaal en veel andere nieuwe dingen. Het eerste programma-onderdeel heeft woensdag j.l. plaatsgehad. De leerkracht van de 1e klas heeft de oudste kleuters bezocht in de kleuterschool. Met hen gepraat, gewerkt en gespeeld. Ze werden uitgenodigd om op maandag middag 23 mei naar de basisschool te komen. Daar wordt dan de film "De wolf en de 7 geitjes"gedraaid. Naar aanleiding van de film maken ze dan op de kleuterschool tekeningen over de film. Als de tekeningen klaar zijn, mogen ze in de 1e klas opgehangen worden. Op_woensdag 1 -i gaan de oudste kleuters met de gymbus mee naar de gym zaal; ook om hier konnis te maken met de kleedkamer, de gymzaal en al die nieuwe en grote materialen. Inde week van 6 juni zijn 2 speel "rekenlesjes" gepland met speelwerkbladen. In week van 13 juni zijn 2 speel "leeslesjes" gepland met speelwerkbladen. In de week van 20 juni een gezamenlijke slotviering met alle kleuters en 1e klas leerlingen. Hiermee wilden wij u graag op de hoogte brengen van onze aktiviteiten i.v.m. overgang van uw kind van kleuter- naar basisschool. U kunt nu ook met uw kind over dc dirgen die or geweest zijn praten. j fr. Rietkleuterschool juffr. Dini Camps-Custers 1e klas DAMESKOOR A.s. vrijdagmifdag 20 mei om 14.00 uur jubileummis zingen. A.s. zondagmorgen22 mei hoogmis zingen in Tienray. A.s. maandagavond repetitie om 20„30 uur. WAARSCHUWING Ondanks eerdere waarschuwingen komen er toch regelmatig kinderen en/of andere personen bij de "mestput" aan de V.'usterweg, tussen Oirlo en Castenray. Enkele keren is het voorgekomen dat de afrastering vernield is. Ouders, houdt uw kinderen zoveel mogelijk weg van dit "verboden terrein". W. Smits Castenray. K.J.B. Rakkert jes 24 mei club van 7 9 uur. Poetsbeurt Marion Strijbos, Toos Geerets Mounties 26 mei club van 7-9 uur. Poetsbeurt Peggy Wismans, Petra Geerets Tiny Vollenberg.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1977 | | pagina 3