b Vervolg Tijdverdrijvers De eerste opgaven voor de wielerronde door Noord Limburg zijn binnen» Meisjes en jongens in de leeftijd van 10 t/m 12 jaar kunnen hieraan deel nemen» Er zijn voer de öeelnmmers geen onkosten» Deze ronde wordt gehouden van 5 t/m 9 juli. Opgave bij Henk Stiphout» tel. 373 of T. Tacken tel» 2^9° L.R.V. DL' EENDRACHT Zondag j.l» is in Horst het eerste ponyconcours van dit zomerseizoen gehouden» Het achttal van onze ponyclub behaalde de 5e plaats in de klasse N en het viertal werd ook vijfde in klasse L. Bij de individuele dressuur behaalde Gerty Dinghs de eerste prijs. Zaterdagavond receptie van de voetbalclub wegens het behaalde kampioenschap In Helden houdt de ruiterclub receptie in de manege vanwege 50-jarig bestaan van de rijvereniging Zondag kringwedstrijd voor de grote ruiters. Terrein Kasteelse bossen Horst» Aanvang 10.00 uur Gouden Bruiloft Vrijdag 20 mei gouden bruiloft van Willemssen-MartensDe ruiters worden verzocht om om kwart over een op het oefenterrein bij elkaar te komen. Onderlinge veeverzekering StBrigida Hot bestuur van de veeverzekering is voornemens om deze en de volgende schattingperiode ieder twee weken langer te laten duren» Dit wordt gedaan om de maand december te verdelen over deze twee periodes, zodat de laatste schattingsperiode tegelijk met de Aujesky verzekering afloopt per 31 december 1977= Mochten er leden zijn die dieren hebben die tussen 15 juli en 1 aug» ziek worden, kunnen dit doorgeven bij H. v.d» Ven (tel. 582) DISCO-BAL op Hemelvaartsdag', donderdag 19 mei. M.m.v. A-Go-Go in het Gemeenschapshuis» Aanvang 19=00 uur. Sluiten 22=30 uur» Q Receptie Namens het bestuur G» Classens, secr» Te Koop Knol-selderij-planten met kluit "Roem van Zwijndrecht" De allerbeste tuinders-selectie Doos of kistje meebrengen Verheyen's Zaadhandel Horsterweg 8, Leunen. Tel 1558.~ "5

Castenrays dorpsblad De Schans | 1977 | | pagina 5