Vervolg Jeugdvoetbal Polio tournooi D te Ysselsteyn Venray D1 Ysselsteyn D1 Kèterik D1 Oostrum D1 Wittenhorst D1 Castenray D1 Aanvang 12=00 uur vertrek 11=15 uur E te Venray Montagnarrls E2 leunen E2 Venray E5 Ysselsteyn E2 Castenray S1 aanvang 11=00 uur vertrek 10=30 uur Mededeling: Nu de competitie is afgelopen worden ook alle trainingen tot nader bericht stop gezet I=v=m= polio tournooi zal Castenray D1 postkaarten gaan verkopen. De kosten hiervan zijn 1,- (k kaarten plus tournooi toegangsbewijs). De opbrengst hiervan is bestemd voor gehandicapte kinderen. Te Koop We zijn gestart met de verkoop van ruim 25 soorten afgehaalde tuin- en perkplanten. Knolbegonia's 5 kl. hanggeraniums 2 kl. geraniums 2 kl. Fuchsia's salvia's, violen, duizendschoon, vlijtig liesjes, lobelia's, betunia's, hang- en gewone, kleine dahlia's afrikanen k kl. Portulaca, asters, ageratum enz. enz. Tevens selderij- en bloemkoolplanten Potgrond voorradig Na 5 uur of 's zaterdag G. Linriers Jaegerweg 6 Melderslo tel. 3189 DORPSRAAD Stand van zaken fanfare i.o. Dorpsraad en werkgroep werken onverstoord verder aan dit prachtige initiatief A.s. vrijdag 13 mei is er een bijeenkomst met alle leden die zich hebben aangemeld (33) Er is contact gezocht met een muziekdeskundigedeze is ook op deze avond aanwezig Een voorlopig bestuur zal in het leven worden geroepen, hiervoor zullen enkele mensen worden benaderd. Binnenkort wordt een openbare dorpsvergadering gehouden, waarop we de mening van de Castenrayse mensen graag eens zouden willen vernemen. Dus kom t.z.t. meepraten. Wij zijn van mening dat in Castenray iets tot stand kan komen waar veel behoefte aan is. Met zijn allen kunnen we een kleine gemeenschap groot maken. Te koop Partij eetaardappelen A, Wismans, Oirlosehc-ide 1.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1977 | | pagina 3