fN Na- Werkgroep Aleemstaanden Venray Per adres Bergweg A Venray Telefonisch te bereiken: alle werkdagen van 9«00 tot 10„30 uur en van 19.00 tot 20.00 uur Tel. OA78O-A163 Medio maart is in Venray de Werkgroep Aleenstaanden Venray (W.A.V.van start gegaan. W.A.V. richt zich op mensen die op een of andere manier alleen zijn komen te staan of zich alleen voelen. W.A.V. POET dit door 2 aktiviteiten: 1Het bieden van telefonische inlichtingen (op het nummer van de Algemene Hulpdienst) op het gebied van ontspanning, sport en spel, kontaktmoge- lijkheden, vrijetijdsbesteding, hulpverlening, enz. 2. Het organiseren van kontaktavondenelke 2e woensdag van de maand, waar men anderen kan ontmoeten, een praatje maken, en waar tevens allerlei informatie beschikbaar is. De eerstvolgende kontaktavond is: woensdag 11 mei te 20.00 uur Trefcentrum Noordwest, Ursulastraat te Venray toegang vrij N.B. De aktiviteiten van W.n.V. zijn niet alleen bestemd voor inwoners van Venray, maar voor alle geïnteresseerden uit de wat wijdere omgeving. VI i wij zijn blij dat we vrijdag 13 mei a.s. het AO-jarig huwelijk van vader en moeder, opa en oma mogen vieren De H. Mis begint orn half 3 in de H. Matthiaskerk te Castenray Gelegenheid om te feliciteren van half 7 tot 8 uur in feestzaal Rongen te Oirlo. Fam. W. Bultussen-Jacobs Horsterweg A3 Castenray. h.b.s. de Batavieren Z?.terdag 7 mei en zondag 8 mei 2e Bondswedstri.jd Zaterdag 7 mei Vertrek 1.30 uur Al. Kuypers Fr. Weijs Jos Weijs H. Kleeven C. Kunen P. Kuypers J. Arts G. Kuypers Hz P. Eeijnders Leon Weijs B. Emonts Maria Cremers Henny Cremers P. Emonts Ant. Drabbels H. Cremers Schutters denk aan het schutterspasje (lidmaatschapskaart)

Castenrays dorpsblad De Schans | 1977 | | pagina 2