5— CaSTBNRAY_1 KAMPIOEN.J:^!. Afgelopen zondag behaalde Castenray 1 het kampioenschap in de He klasse W van de Afdeling Limburg en daarmee de promotie naar de 1e klas. Dit gebeurde via een 3-2 overwinning op Ysselsteyn 2= Seeds voor de wedstrijd kwam het bericht door, dat naaste concurrent E.W.C. 2 beide punten had moeten laten aan Merslo 2 en daarmee in feite al zijn laatste theoretische kansje te niet had gedaan. Met deze wetenschap in hun achterhoofd traden de Casten- rayse spelers aan tegen hun Ysselsteynse opponenten en uiteraard was er van een"volledige concentratie geen sprake meer. Iedereen was fceeds met zijn gedachten bij hot kampioenschaps-feest met gevolg dat fouten niet uitbleven. Na een kwartier stond het dan ook 1-0 voor Ysselsteyn, maar al gauw wist Nico Buddigcr de stand weer recht te trekken. Hij was het ook die Castenray op een 1--2 voorsprong bracht, maar vlak voor rust kon Yssel* steyn 2 weer profiteren van een fout in de achterhoede en stond het 2-2, In de 2e helft kon deze gelijke stand lange tijd door Ysselsteyn verde digd worden, totdat de Castenrayse spelers zich bij het naderen van het einde gingen realiseren, dat een overwinning een kampioenschap toch waar diger zou zijn. Het was uiteindelijk Mat Vollenberg, die na goed voorbe reidend werk van Jos Tielen met een schitterend doelpunt Castenray met 2-3 de overwinning bezorgde. Daarna kon het feest beginnen. Door het Cas tenrayse bestuur en de Ysselsteynse aanvoerder werc'en bloemen aangeboden, v/aarna in het Ysselsteynse cluhlokaal enkele welverdiende glazen bier ge nuttigd werden. Daarna ging het per versierde bus naar Castenray, waar clublokaalhouder Hub van R^.ee de eerste rondjes kon weggeven. Tot in de kleine uurtjes werd het feest daarna voortgezet. De officiële receptie zal gehouden worden op zaterdag 1A mei. We zullen hier t.z.t. nog in Tc Schans op terugkomen. JEUGDVOETBAL ,V. C.-.STETJPAY Uitslagen 23 april; Castenray C1 - R.K.B.S.O. C1 1-0 -- castenray D1 - Wanssum D1 1-6 Cartenrny E1 - T.O.P. E1 0-2 Programma 30 mei Oranje tournooi Venray Indeling: Groep_A2 Castenray A1 Venray A3 Merselo Al Ysselsteyn A1 Aanvang 11.35 "ur vertrek 11.00 uur Groep C1 Castenray P. 1.3» C1 Leunen C1 Merselo 01 Aanvang 11 vertrek 10 C1 ,00 ,20 uur uur Mededeling: Maandag 2 mei jeugdleidersvergadering bij Jan Rambags Aanvang 20.30 uur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1977 | | pagina 5