Vervolg Batavieren En daar deze wedstrijden strikt op tijd beginnen en wij ons materiaal ter plaatse ook nog klaar moeten maken, hebben wij deze tijd dan ook hard nodig. Kunnen wij op jullie medewerking vertrouwen. Ja Dank U.!! In verband met het niet uitschieten van de 1e Bondswedstrijd van zterdag jl= wegens slechte weersomstandigheden, door onze (en andere verenigingen) en wij nog niet weten wat hiervan de gevolgen zullen zijn, willen wij onze schutters aanraden om de overige 2 bondswedstrijden welke zijn op resp. 7 en 3 mei en 21 mei wel te schieten. Omdat als men geen 2 bondswedstrijden schiet uitgesloten is, niet alleen van persoonlijke maar ook in zestal-verband te houden wedstrijden. ..Dus schutters houdt daarom de data 7 - 8 en 21 mei vrij om zodoende deze wedstrijden te kunnen schieten. D'66 IN NOORD LIMBURG Op vrijdag 29 april 1977 zal Jan Terlouw, de lijsttrekker van D'66 voor de tweede kamerverkiezingen op 25 mei aanstaande, naar Noord Limburg ko men. Hij zal spreken in de foyer van de schouwburg in Venray. Iedereen die belangstelling heeftis welkom. Aanvang 8 uur. De direkte aanleiding voor deze avond is de oprichting van een zelfstan dige afdeling van D'66 voer de regio Venray. Namens het voorlopige bestuur Cees Spigt TIJDVERDRIJVERS Vanavond gaan we zwemmen in Venray. We vertrekken op de fiets om 18.00 uur vanaf gemeenschapshuis. Onkosten 1,25= Zaterdag- vrije avond met D.J. Jimmy. We gaan ook .weer onze danspassen oefenen. Zondagavond gaan we op de fiets naar de kermis in Horst. We vertrekken om 18.30 uur vanuit Gemeenschapshuis en zijn om ongeveer 21.00 uur ..weer thuis. Zorg voor goede fietsverlichting. M0LDERDAG_-_BLOEMENaKTIE Evenals verleden jaar houden we ook nu weer in samenwerking met bloemen- kwekerij "Roland" een huis aan huis bloemenactie We hebben weer prachtige perniums (rood) en hang-geraniums (paars). Ook vlijtige liesj.es, .waar .u de hele zomer plezier aan beleeft. Verder hebben we weer een assortiment snijbloemen o.a. rozen, anjers, fresia's enkele en dubbele, paars en geel; duizendschoon, lelies, chrysanten enz. Om teleurstelling te voorkomen kunt u al van tevoren opgeven hoeveel en wat u wilt hebben, dan zullen wij zorgen dat het bij u thuis bezorgd wordt. Zaterdag 7 mei komen we huis aan huis met de wagen zodat niemand vergeten wordt. Wij verwachten gaarne uw opgave op tel. 589 t.n.v. J. Cox of tel. 2^9 t.n.v. J. Tacken of bij een van de overige bestuursleden van de Tijdverdrijvers. J. Vollenberg tel. 363= S.V. CASTENRAY Uitslagen zondag 2'+ april: Programma zondag 1 mei: Castenray 1 Castenray 2 Castenray 3 Castenray k Montagnards 3 R.V.V. it Hegelsom 5 Merselo k Ysselsteyn 2 D.I.S. 2 D.I.S. 3 D.I.S. 'f 11.00 uur 11.30 uur 11.00 uur 12.00 uur - Castenray 1 2-3 '2 0-2 3 2-1 k 0-1 W. Hesen P. v.d. Brandt J. v.d. Sterren J. Raedts

Castenrays dorpsblad De Schans | 1977 | | pagina 4