Vervolg Batavieren De zestallen warden dus na elke wedstrijd samengesteld en de hoogste 2 resul taten bepalen de klasse van het zestal (50 pijion per schutter) Distrikts Korps Kampioenschappen 4-5 juni 50 pijlen. Aan deze wedstrijd mogen uitsluitend schutters deelnemen die 2 Bondswedstrijden hrbben geschoten. Na dc 5Ü pijlen van do B.Ui. is wel de klasse van het zestal bepaald maar niet do plaats in dit; klasse. Dat gebeurt bij da distrikts korps kampioenschappen met zestal samenstelling achteraf. Persoonlijks distrikts kampioenschappon 18 - !k9 juni 50 pijlen Elke schutter die wil deelnemen aan de persoonlijke kampioenschappen van hot distrikt moet 2 bondswedstrijden an da. distrikts korpskampioenschappen hebben geschoten, ftlct de eerste 100 pijion is bepaald in welke klasse hij uit komt en nu moet nog worden uitgemaakt op wélke plaats hij in die klasse eindigt. Dat gebeurt bij de persoonlijke distrikts kampioenschappen. Dus na totaal 150 pijlen Schutters zorg dat het materiaal in orde is, d.w.z. een reserve pees en een reserve pijl plus de naam op do pijlen. En zorg dat je hot schutterspasja altijd bij ja hebt ep du wedstrijden. Zaterdag 16 april wedstrijd Batavieren - lïlierlo Hout Ant, Drabbcls J. Brouwers Hcnny Crumors G, ilJeijs Leon UJüijs Al. Kuypers B. Emonts P» U'eijs H. Cramers 3os lüeijs G. van Kuyck Li. Smulders P. Pools G. Kunen Martha Cramers P. Kuypers G. Kuypers Hz. lïlaria Cremors H. Kleeven Nederlaagtoernooi 3. Arts 3, Pesters G. Cremers P. Reijnders G. Kuypers fïlz P. Emonts aanvang 4.30 uur aanvang 7 uur

Castenrays dorpsblad De Schans | 1977 | | pagina 5