BE J A ARDENVEREN I GING De bejaarden-handenarbeidclub van Venray-kom, houden een tentoonstelling van door hun gemaakte werkstukjesin het trefcentrum van de wijkraad Noord-West aan de St. Ursulastraat Venray. Deze tentoonstelling is te bezichtigen: zaterdag 16 april van 3 tot 8 uur zondag 17 april van 10 tot 6 uur. Deze werkstukjes kunnen tegen een geringe vergoeding worden gekocht. 00 Vrijdag 22 april a.s. hopen P.J. Cox en J.P. Spreeuwenberg hun 25-jarig huwelijksfeest te vieren. S'O-p die\dag zal ter hunner intentie om 15 00 uur in de f<\ parochiekerk van de H. Matthias te Castenray een plechtige H. Mis iworden opgedragen. Dagadres: Zaal "De Ruif" Oirlo Receptie van 18„30 tot 19=30 uur L.V.Bi kinderbescherming, er voor de 'i-O.OOO kinderen Nationale kollekte Kinderbescherming In de week van 18 - 2'+ april zakjes collecte voor de Steun door uw milde bijdrage dit doel, zod; en jeugdigen uit onze gemeenschap, di'e door omstandigheden in de knoei zitten, iets extra's gedaan kan worden. Hartelijk dank. L.R.V. DE EENDRACHT Op Paasmaandag werd in Broekhuizenvorst de eerste kringwedstrijd van dit seizoen voor pony-ruiters gehouden. Ook de pony-ruiters van Castenray waren hierbij aanwezig. Bij de ind. dressuur werden de volgende prijzen behaald: 1prijs Gerty Dinghs 3. prijs Ben Wismans k. prijs Wil Janssen Bij het springen behaalde Henk Strijbos de eerste prijs en Wil Janssen de 6e plaats. Verder slaagde nog voor de startkaart: Anita Cremers - Wiel Friezen - Jolanda Luyc'kxs en Trucly Steeghs. De Caprillieproef werd met succes gereden door Frank Stiphout. De geslaagde en prijswinnaars: proficiat Zondag 2*+ april is er weer kringwedstrijd voor de pony-ruiters te Horst. Terrein Kasteelse bossen. De grote ruiters gaan dan naar de kringwedstrijd in Ottersum.^De derde wedstrijd die èp deze dag gehouden zal worden is rally of oriëntatietocht te Horst. De deelnemers hieraan zullen cm 10.00 uur defileren nabij manege "Wieneshof", vanwaar uit ook aan de rit van 30 km wordt begonnen met eon rustpauze van een uur in de Swolgse bosser.T Denkt u nog aan 30 april '.r.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1977 | | pagina 3