DORPSRAAD Friture in Castenray /X De dorpsraad heeft in samenwerking met de gemeente alles in het werk ge steld om v/eer een friture-wagen in ons dorp te krijgen» Na lange tijd zoeken zijn we thans zover gekomen dat Snackbar "De Tunt" Willy Hendriks, Eltingerhof 101 te Duiven bij Arnhem, voorlopig 4 weken wil komen proef^draaien in Castenray. Op Paas-zaterdag na 16.00 üur'ën" Paas-raaandag na Ï6.ÖÖ uur is deze friture geopend en verder voorlopig ieder weekeinde. Van de inwoners van Castenray zal afhangen of dit een blijvende zaak zal worden. De dorpsraad heeft de heer Hendriks alle medewerking toege en vraagt indeze vooral de medewerking van de mensen van Castenray kan datgene wat verloren 'is weer worden teruggewonnen. zegd zelf. Zodoende DAMES-EN HERENKOOR i.oS. zondag, Pasen, dames- en herenkoor gezamelijk Hoogmis zingen Donderdag herenkoor repetitie. Saterdag 16 april a.s. jubileum-mis zingen door het dameskoor om 14.00 uur, MEDEDELINGEN KLEUTER- EN BASISSCHOOL De Paasvakantie van beide scholen is van 11 april tot en met 20 april. Donderdag 21 april beginnen we weer. De grote vakantie begint op 2.9 juni en eindigt op £Q augustus. Ouders, met uw planning voor de vakantie hebt u hier toch zokcr wel rekening mee gehouden? Wij wensen iedereen Zalig Pasen en prettige vrije dagen. Leerkrachten. Teleac-cursus Er zijn nu 6 lessen voorbij. Denk nog eens aan het werkstuk. Over 7 weken moet het af zijn» De nu komende 4 lessen gaan over: les 7 E.H.B.O. les 8 Ziekten les 9 Ziekten Lss 10 Voortplanting» Over de andere 3 lessen hoort u nog wel. VERLOREN blauwe voetbalbroek Eric Jakobs, Lollefoeekwèg 48 Castenray. K.J.B. Donderdag 14 april kienavond voor alle groepen in-" 't Kelderke". Aanvang 7 uur tot half 10. Jullie krijgen dan allen een briefje mee voor het kamp. Willen jullie zorgen dat dit dezelfde week nog ingevuld terecht komt bij Ans Cremers» Te Koop Rijlaarzen maat 44 T.Ho Seijkens, Diepeling 5 Castenray.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1977 | | pagina 3