2 De paasboodschap is niet zo vanzelfsprekend voor ons, die niet veel weten van wat er geschreven staat. Voor ons die nauwelijks durven spreken over de dood» nan het spreken over de verrijzenis komen we amper toe. Er is moed nodig om Pasen te laten doordringen bij ons. Jezus leefde in dat wat er geschreven staat. Verlaten aan het kruis blijft zijn geloof in de belofte overeind. Hij beveelt zich in de hand van de Vader aan. Alleen door dat geloof komt Pasen na Goede Vrijdag. Zo kan het ook voor ons Pasen zijn. Als we alle vanzelfsprekendheid er vanaf hebben gehaald, dar. blijft het echte Pasen over nl. in. alle verwarring, die ons leven kent, bij al onze zorgen, vragen, twijfels en onmacht, weten we ons veilig; durven we ons over te geven; durven we te blijven hopen en geloven in een toekomst; durven we blij te zijn; durven we te geloven dat er iemand over ons waakt. Dan zijn we echte kinderen van het licht. Allen van harte zo'n Zalig Paasfeest. Pastoor PAROCHIE-NIEUWS Paasweek Misdienaars: Arno Barnbags en Peter V/eijs Sjak Glaseens en._Kr.i.c. Thi.elen - - - Hoogmis: Henk en Caro Versteegen. Paaszaterdag: 20.00 uur Paaswake int. Hendrik Dinghs Hoogfeest van_Pasen: 8.00 uur Truus Smits-Janssen 10.00 uur Uit dankbaarheid P Paasmaandag: 8.00 uur Josephina Seijkens-Collin 10Ó00 uur Tér ere van O.L. Vrouw Dinsdag 8.00 uur Jan Reijnders Woensdag: 8.00 uur Gezinsmis int. offeraars Donderdag: 8.00 uur Uit dankbaarheid Dinghs- v.d. Beuken Vrijdag: 8.00 uur int. farn. Heidens-Snellen Zaterdag: 14.00 uur Dankbaarheid bij 25-jarig huwelijksfeest Geerets-Classens 19 00 Uur Jos Geerets Nota: Paaszondag is er nog gelegenheid om het Vastenoffer mee te brengen. Mogen we dit nog eens bijzonder aanbevelen. PEUTERSPEELZAAL 'T 5TEKSKK Zoals bekend is, starten we na de paasvakentie op 21 apr.il. Voordat we beginnen willen we ouders nog wel graag wat .nader informeren. Dit doen we door middel van een ouderavond op 12 april en een open dag op 16 april. Ouderavond: Déze avond begint om 20.00 uur in het Gemeenschapshuis. Op deze' avond zal- mevrouw Van Aarsen u iets meer vertellen over -de peuterspeelzaal in het algemeen en in het bijzonder over de speelzaal in Castenray. Open dag op zaterdag 1.6 april. Deze wordt, georganiseerd door de leidsters en is voor iedereen toegankelijk. Voor aanvangstijden enz. zie de Schans van volgende week. - - -• - I

Castenrays dorpsblad De Schans | 1977 | | pagina 2