2 PAROCHIE-NIEUWS Derde zondag van de Veertigdagentijd Midienaars: John Versteegen en Geert Stiphout Henk Vollenberg en Jan Janssen Hoogmis: Sjak Classens en Eric Thielen Zaterdag: 19»00 uur Jos Geerets Zondag: 8.00 uur overl. fam. Soesten- v.d. Voort 10.00 uur Mina Weys-v. Lipzig Maandag: 8.00 uur Josephina Seykens-Collin Dinsdag: 8.00 uur overl. fam. Tielen-Tielen-Smits Woensdag: 8.00 uur Gezinsmis int. offeraars Donderdag: 8.00 uur Jan Reynders Vrijdag: 8.00 uur overl. fam. Verhoeven-Hoeben Zaterdag: 19»00 uur Hendrik Dinghs N.B» Zaterdag en zondag is de eerste inzameling van de Vastenactie. De opbrengst is voor de derde wereld van Zuid-Amerikamet name voor Brazilië» Heel bijzonder aanbevolen. Wilt u zo goed zijn de envelopjes achter in de kerk in de bus te deponeren. Bij voorbaat dank. Verhoging stipendia en diensten Om zoveel mogelijk de eenheid te bewaren heeft het Bisdom voorgesteld om alle mis-stipendia te verhogen. Reeds meer dan tien jaar zijn ze ongewijzigd gebleven» Daarom is een verhoging redelijk. Ook wij willen ons hierbij aansluiten. Voortaan zijn de stipendia: - een stille mis 15» - Zaterdagavond - 25» - Hoogmis - AO, - Feestdiensten - AO,- Ook het Dameskoor verzoekt om mee te delen, dat voor een gezongen H. Mis het honorarium wordt 50,- De bestelde en betaalde diensten worden gewoon afgewerkt. Pastoor. DAMES- EN HESENKOOR Dameskoor vrijdag (vandaag) om 1A.00 uur huwelijksmis zingen» Zaterdag avondmis zingen. Maandag repetitie aanvang 20.00 uur Herenkoor donderdag repetitie. DORPSRAAD Vrijdag 11 maart, dus hedenavond om 20.00 uur bij M. Kuypers vergadering van het dagelijks bestuur van de dorpsraad. AGENDA 1. Stand van zaken blaaskapel (opgave 20 personen). V/elke stappen gaan we verder nemen 2. Opening Gemeenschapshuis 3. Ingekomen stukken

Castenrays dorpsblad De Schans | 1977 | | pagina 2