Vervolg Batavieren Zaterdag 5 maart wedstrijd Batavieren Jos Weijs AntDrabbels H. Kleeven Go Cremers W. Brouwers Po Reijnders Po Weijs Po Emonts Po Kuypers Go Kuypers Hz. Agnes Kuypers Go Kuypers Mz Leon Weijs Ho Cremers Sto Sebastiaan» Nederlaagtoernooi i.anvang 18.30 uur Zaterdag 5 maart D.V.S. Beker te Ysselsteijn. Go kunen Go Weijs Ant» Kuypers Al» Kuypers Bo Emonts Fo Smulders Vertrek*. 16.00 uur Dinsdag 8 maart tijdens de wekelijkse oefenavond vindt de bestuursver kiezing plaats. Aftredens Po Weijs en P« Poels, welke beide herkiesbaar zijn» Eventuele kandidaten kunnen schriftelijk worden ingediend tot aan de vergadering» Deze verkiezing wordt gehouden omdat de bestuurs leden die op de agenda van 1 maart, jaarvergadering, stonden niet juist waren. Vrijdag 11 maart wedstrijd bij Sto Sebastiaan Heide Zaterdag 12 maart wedstrijd Batavieren - N=GMeygl Aanvangstijden van deze wedstrijd zijn vervroegd in verband met de opening van het gemeenschapshuisAanvangstijden zijn nu 15°30 on 18»00 uur o Aanvang oef endavonden 19-'+5 uur» TIJDVERDRIJVERS Zaterdagavond organiseert het jeugdbestuur enkele gezelschapspellen»- Tussendoor discotheek muziek met als disjocky "Hank". Hij draait spe ciaal voor deze avond oude hits en natuurlijk de tijdloze top 10» Deze kunnen jullie mee vaststellen door een top 3 in to leveren» AoSo zondagavond spelavond o.l.v. H. Dinghs. Tussendoor ook discotheek met d.jo Appie. Leiding: J. Vollenberg, B. Philipsen» Ons eerste werkjaar zit er op» We innen zaterdag en zondag op de spel- avonden weer contributie: 1e lid 10,-, 2e lid 7i50, 3e 5i- (per fam.) Dit geldt ook voor de "Pumpies", onze jeugdleden, de jongens van 10 - 12 jaar die een clubnaam gekozen hebben» 11 maart gaan we weer zwemmen. We gaan naar het Gemeente bad in Venray van 18.00 - 19.4-5 uur. We vertrekken om 17.45 op de fiets vanaf gemeen schapshuis. Zijn er mensen die mee willen als leidster of leider, van harte welkom. 13 Maart hebben we weer filmavond. Meer hierover in volgende Schans. Op vrijdag 25 maart gaan we alles meezit naar Ysselsteyn voor een uit wisseling. Ook hierover volgende keer meer.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1977 | | pagina 6