Vervolg mededelingen Kleuter- en basisschool Hierbij vragen wij Uw medewerking bij de her-inenting tegen D.'T.P. en de inenting tegen RODE HOND van een aantal leerlingen van uw school» Het gaat om kinderen die in 1968 geboren zijn (D.T.P.) en meisjes, geboren in 1966 (RUBÏÏLLa) Als data werden gekozen: D.T.P. 21 maart om 1A 20 uur RUBELLA28 maart om 1^5 uur Laat uw kinderen de Oranje - Inentingsboekjes tijdig mee naar school brengen» Teleac cursus Huisdieren Hebt u tot nu toe alle lessen gezien? Ze worden nu voor u herhaald» Dit in verband met het cursusboek» Alle lessen schuiven nu één maand op Verzoek: wilt u met uw zoon of dochter, over het huisdier vertellen dat u thuis hebt? Een soort opstel, verslag enz» wordt daarover gemaakt Belangrijke tips hiervoor zijn: aanschaf Huisvesting entingen ziekten voeding voortplanting enz» verzorging Op het eind van de cursus hadden wij graag dat dit af is» Wilt u er met uw zoon of dochter over praten» Bij voorbaat dank» De 6e klas» OUDERCOMITÉ Vergadering oudercomité op 9 maart a»s» in de basisschool» 1Opening 2» Koninginnedag 3» Eerste Communie A» Aktiviteiten in de grote vakantie 5» Peuterspeelzaal 6» Ingekomen stukken 7» Mededelingen 8» Rondvraag Ouders hebt u suggesties voor de oudercommissie of school, geef het dan even door aan een van de bestuursleden» DORPSRAAD De aanmeldingen van leden voor de op te richten blaaskapel lopen bij zonder goed» Momenteel hebber, zich al 15 personen gemeld, waaronder veel jongeren, en dat is iets wat stimuleert» Volgende week zal het dagelijks bestuur van de dorpsraad zich gaan beraden wat voor stappen we zullen moeten gaan ondernemen en welke wegen hiervoor te bewandelen zijn» Misschien zijn er nog die een afwachtende houding aannemen» Dan zou ik hen willen verzoeken, neem een besluit en meldt u zich bij een van de leden van het dagelijks bestuur van de dorpsraad tot en met woensdag 9 maart» Wij danken u reeds bij voorbaat» Volgende week vrijdag, 11 maart vergadering van het dagelijks bestuur van de dorpsraad bij M» Kuypers. Aanvang 20«00 uur» K.J»B» Dinsdag 8 maart a»s» clubavond Muppie's van 19-30 - 2.1=30 uur Poetsbeurten: Marian Baltissen - Marga Wismans Rakkertjes, vrijdag A maart trouwt Truus» Zijn jullie dan om 13-^5 uur aan de kerk» In het rode rokje, witte T-shirt, gymschoenen en witte kniekousen»

Castenrays dorpsblad De Schans | 1977 | | pagina 2