VERVOLG L,V,B. Demonstratie algemene lichaamsverzorging. Woensdag a.s. lezing met demonstratie algemene lichaamsverzorging door mevr, Beerkens-Heldens uit Venray in café van Rhee, Aanvang 20,00 uur, We verwachten u zoveel mogelijk. Allen die meegeholpen hebben oberen carnavals-zondag namens de L.V.B. onze hartelijke dank. Vlooienmarkt Attentie Op 27 maart zijn wij van plan om onze vlooienmarkt te organiseren, In de eerstvolgende Schans komen wij hierop terug, Teleac televisie-cursus Parlement en politiek Gaarne willen wij de aandacht van onze leden en belangstellenden vestigen op een serie van 14 televisie-programma's met als titel: Parlement en Politiek, Deze programma's worden uitgezonden op zondag middag 14,30 - 15,00 uur en herhaald op zaterdagavond 18,15 - 18.30 uur. Dagelijks worden mensen in kranten en op de televisie met nieuws uit Den Haag geconfronteerd. Maar zelden wordt dit actuele parlemen taire nieuws ook van achtergronden voorzien, In deze televisiecursus wil Teleac die achtergrondinformatie geven waardoor dë geinteresseerde lezer/kijker beter in staat is het dage lijkse parlementaire nieuws te volgen. Het functioneren van de Tweede Kamer en de Regering staat daarom centraal, In deze cursus dus geen ouderwetse staats-inrichting met de nadruk op de beschrijf ving van staatsrechtelijke organen, maar een andere staatsinrichting met de nadruk op "hoe werkt het". Deze cursus is gestart op 20 febr, en eindigt in de week van de ver kiezingen 28 - 28 rr.ei) Uitzending 1 herh» zaterdag 26 febr. Onderwerp: Verkiezingen - kiesrecht - kiesstelsels - pogingen tot verandering. Uitzending 2 zondag 27 febr, - herh, 5 maart Onderwerp: Politieke partijen, traditionele vijf - organisatie struktuur politieke partijen - volksvertegenwoordiger - namens kiezer - namens partij.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1977 | | pagina 5