L.V.B» Oberen Carnaval-zondag is het onze beurt om te oberen» Verschillende dames hebben zich reeds opgegeven, maar er moeten er nog enkele bij komen- Ook uw man, grote zoon of dcchter kan u vervangen of samen» Dit jaar krijgen wij. maar een keer de beurt, dus geef je spontaan op. Bij voorbaat dank» S.V. CASTENRAY Uitslagen zondag 13 febr» Castenray 1 Castenray 2 Castenray 3 Castenray k Sparta 3 Sparta 3 Kelderslo k Meerlo b 6-0 3 - 1 6-0 2-6 Programma zaterdag 19 febr. Meterik 2 - Castenray 1 inhaalwedstrijd) 1^»30 uur F» Willemsen Misschien ten overvloede willen we nogmaals vermelden, dat alle vriend schappelijke wedstrijden, zcwel van de senioren als van de junioren van Oirlo en Castenray, aangevraagd moeten worden bij Jan Strijbos (tel» 250) en niet bij de beheerder van het Sportpark» Het afmelden voor een voetbalwedstrijd dient te gebeuren bij de leider en niet bij een lid van de elftalcommissie» Ook het aanmelden na een blessure of vakantie e»d» moet bij de leider gebeuren» Dit om on nodige vergissingen te voorkomen. Het 12f jarig bestaan van onze vereniging zal gevierd- worden op - zaterdag 2 april a„s» We willen alle leden en oud-leden vragen deze datum alvast te reserveren. Zaterdag en tijdens de carnavals-dagen zijn wij afwezig» Bij dringende gevallen kunt u 0^709 - 3500 bellen» Wij wensen u prettige carnavalsdagen. Electro Joh. Gommans Oirlo L.R.V. DE EENDRACHT Influenza Zaterdag 19 febr. a.s» om half elf is er gelegenheid om de paarden en pony's te laten enten tegen influenza» Zij die van deze gelegen heid gebruik willen maken, worden verzocht om met hun paard naar M. Wismans te komen» Ook niet-leden van de ruiterslub kunnen hier gebruik van maken. De kosten zijn 16.50 per dier» Gaarne contante betaling» Op maandag 1 maart is de kringvergadering van de grote ruiters van de kring Venray en Horst. Deze vergadering wordt in Veulen gehouden» Kringvoorstellen kan men nu reeds bij de kring-secretaris indienen» Zaterdag 19 maart is van deze beide kringen een ruiterbal in zaal "In den Engel" te Venray»

Castenrays dorpsblad De Schans | 1977 | | pagina 4