VERSLAG GESPREK GEMEENTE MET DORPSRhAD OVER RIOLERING EN BESTEMMINGSPLAN Rioleringsplan Castenray 1Zuiveringsschap eist aansluiting van slachterij Houwen» Gesprek met Houwen heeft plaats gehad» 2» 'Riolering Lollebeekweg tot Steegkamp» 3= Horsterweg beginpunt pand Ceilings 4. Baatbelasting 600 gulden per pand; dit kan verdeeld worden over 5 jaar. 5» Er zijn geen bezwaren naar voren gekomen tegen dit plan. Dorpsraad gaf zijjn goedkeuring en sprak de wens uit dat een en ander dit jaar nog gerealiseerd mag worden. Gemeente zal de nodige credieten zo spoedig mogelijk aanvragen. Bestemmingsplan Castenra.y 1. Wethouder Loonen zegt, dat na een gesprek met G.S. is gebleken dat bij G.S» meer rekening wil gaan houden met de autochtone woning behoefte van de kleine kernen Venray. Gevolg is dat het bestem mingsplan eerder aanvaard zal worden. 2. Voordat Castenray een geldig bestemmingsplan heeft, werd een periode van anderhalf jaar genoemd» 3. Sr blijft de mogelijkheid voor eerdere bouw bij gereedkomen van schctsplan, indien geen bezwaar. Afgesproken is dat tijdig contact opgenomen wordt met loonbedrijf Smits, om te voorkomen dat eventuele moeilijkheden te laat zouden worden besproken. 5» Dorpsraad kan mededelen dat Castenray achter dit concept-plan staat en het ook eens is met de Gemeente dat dit plan voor Casten ray het meest ideale is. 6. Wanneer de plannen in een verder stadium zijn gekomen wordt er weer contakt opgenomen met de dorpsraad» Wij als dorpsraad kunnen ons gelukkig prijzen dat wij een goede samenwerking met de Gemeente hebben via inspraak en medezegging schap. MEDEDELINGEN KLEUTER EN BASISSCHOOL Vandaag is de carnavalsvereniging te gast bij ons» Samen zullen we deze middag hossend enz. doorbrengen in de zaal» Volgende week, is er geen schooi op maandag, dinsdag en woensdag voor beide scholen. Ouders 6e klas, indien u. nog een gesprek wenst vóór de aanmeldings data, 28 febr. en 1 maart (geldt voor alle voortgezette scholen) met hoofd der school, laat dit dan zo snel mogelijk weten. Teleac cursus Hoe vonden jullie het? Er zijn nu drie lessen geweest» Zondag kont de 4e les: Voeding en voedingsproblemen op 20 febr. en 2.3 februari» Les 3- Verzorging 27 febr» en 2 maart Les 6: Verzorging en huisvesting 6 en 9 maart» Ouders, laat uw kinderen nog eens extra goed kijken» Na deze 3 lessen hoort u nog van ons» Bij voorbaat dank» De 6e klas» De foto's van de voorbals, geknipt in de zaal, liggen bij Jac Hesen ter inzage» IJ kunt ze daar ook bestellen. Voor een vlotte afwerking wacht niet te lang. Postraa

Castenrays dorpsblad De Schans | 1977 | | pagina 2