L.L.T.B. Op woensdagavond 16 febr. is er voor de leden van Castenray en Oirlo een vergadering in zaal Rongen in Oirlo, waar de heer J. op t Broek van het A.3.I. een inleiding zal houden over "Bedrijfseconomische en fiscale aspecten voor de agrarische ondernemer"» Aanvang 20.00 uur. Wij hopen dat vele leden van deze gelegenheid gebruik zullen maken om iets van deze voorlichting op te steken. PEUTERSPEELZAAL Donderdag 17 februari a.s. bestuursvergadering bij H Strijbos» Aanvang 20„30 uur. PONY-CLUB Bij de springwedstrijdwelke zondag in de Horster manege werd gehoude wist Henk Strijbos met Robby, de 1e prijs te behalen. Goed zo, Henk. K.J.B. Woensdag 16 febr. Carnavalsavond van 19-30 - 21„30 uur voor alle leden. Verkleedt jullie zo mooi mogelijk, want vae het mooist verkleed is krijgt een prijs. De carnavalsavond wordt verzorgd door de Discotheek Paranoid. GEVONDEN op Horsterweg Kort Danesjasje. M„ Kuypers, Horsterweg 60. BEJAARDENVERENIGING Volgende week dinsdag avond 15 febr. wordt er in Venray in zaal "In den Engel" het bejaarden carnaval gevierd voor de bejaarden van alle Venrayse kerkdorpen. Diegenen die hier naar toe willen, worden verzocht om op deze avond om 7 uur bij de kerk aanwezig te zijn Voor vervoer is gezorgd; de bus vertrekt hier om '7 uur en na afloop omstreeks 12 uur, worden we weer naar Castenray terug gebracht. TIJDVERDRIJVERS A.s. zaterdag 12 febr. houden we een gezellige carnavalsavond. We be ginnen om 19=30 en sluiten om 22.00 uur. De Jeugdprins met raad van 11 komt ook, dus verwachten we jullie allemaal zo mooi en gek mogelijk verkleed. Voor diegene die de jury het mraoist vindt, is een aardig prijsje te winnen. We verwachten al onze leden, a.s. zondag 13 febr. is er geen spel-avond. Wij hebben een verzoek van de jeugdcarnaval voor de gehele jeugd. Willen jullie snippers maken voor de jeugd-prinsenwagendie dan tijdens de optocht in Castenray en Venray weer uitgestrooid kunnen worden. Alle beetjes baten. Als jullie een portie klaar hebben, breng 't maar bij Ron Drabbels, jeugdprins.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1977 | | pagina 3