Vervolg dorpsraad Verslag vergadering 8 febr. t. Rhee. Aanwezig gehele dorpsraad 21 personen. 1o Opening. Voorzitter haalde aan dat er gesproken moest worden kort na de vorige vergadering over: a. kies-comité en b. bestemmingsplan. Niéuwe leden mevr. Kuypers-Hagens en J. Classens 2. Notulen vorige vergadering. Men vond verslag in Schans voldoende. 3. Reacties Bestemmingsplan: plannen van vorige ingezonden plannen zijn bij Provincie afgekeurd. Afwachten dus wat ze met dat van ons doen. Dinsdagavond komt gem. Venray hier de plannen bespreken. k. Reacties riolering: geen verdere mededelingen 5. Kies-comité. De heren Pingen, Poels en Philipsen zullen de zaak van de grond proberen te krijgen. Op een nog op te roepen bijeen komst voor alle Castenrayers die zich voor de gem. politiek inte resseren zal 't definitieve comité vastgesteld worden. 6. Opening gemeenschapshuis 12 maart. Dorpsraad levert o.a. versiering en ceremoniemeester. Elke afgevaardigde van vereniging zorgt voor één ober namens die vereniging. Hier zal nog in de Schans bericht over komen. Verdere besprekingen met Stichting volgen. 7. Verkiezing leden Dagelijks Bestuur. P, Poels aftredend herkiesbaar. Mevr. Kleeven niet herkiesbaar Wens van Dorpsraad: een vrouwelijke kandidaat. Met grote stemmen-meerderheid werd P. Poels herkozen en mevr. M. Houwen-v.d. Sterren gekozen als leden van D.B. De heer Pingen wordt de afgevaardigde in de Rayoncommissie. Als dank en uit waardering werd mevr. Kleeven een attentie aangeboden. 8. Mededelingen: Blaaskapel. Alle belangstellenden opgeven bij P. Steeghs. Heer Raaijmakers gaf inlichtingen over Werkgroep kleine kernen. Politieke partijen zijn nog weinig geinteresseerd. Ber Schlooz, S.S.O. zal uitgenodigd worden voor a.s. dinsdag. 9= Rondvraag. -* Auto-weg beplanting kapot. Even doorgeven jiln Schans een stuk over geschiedenis"Caselse Namen" Zal aan gewerkt worden. *Krant in Klein Oirlo. Eerst zelf regelen. Lollebeekweg opknappen, hard nodig. «Oosterbosweg verbeteren. ^Verkeersveiligheid ir. Schans. OPROEP AAM ALLE OUDERS Ouders, het komt herhaalde malen voor dat bij het viadukt kinderen van de ene schuine kant - over de Castenrayseweg - naar de andere kant rennen. Dit is zeer gevaarlijk!iWijs uw kinderen daarop! Vele kinderen hebben ook zeer onveilige fietsen. Vaders repareer ze eens! Het is allemaal voor Uw kind.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1977 | | pagina 2