O 1 carnavalsvereniging U komt toch ook kijken v/ie de neiuwe Prins zal worden??? En natuurlijk mag u niet missen hoe of waaruit hij tevoorschijn komt. Dit zal op een grandioze manier gebeuren» Wij van onze kant verwachten een groot succes en wensen allen een plezierige avond. De nieuwe Prins zal om 11 min. voor 10 bekend gemaakt worden. Bijeenkomst voor de leden van de carnavalsver. om 20.00 uur in café Hesen. 3 Verenigingen hebt u nog iets voor in de carnavalskrant? Wilt u dit dan inleveren bij een van de bestuursleden. Optocht» Op verschillende plaatsen is men al druk bezig met het maken van wagens. Iedereen kan aan de optocht deelnemen, hotorvoertuigen en brommers die niet zijn verzekerd mogen niet aan de optocht deelnemen. Boet u ook mee? Geef u dan op bij G. Smits. Vrijdag avond zaal poetsen. GEZOCHT MEDEDELING BASISSCHOOL EEN NAR lil!!!!! 1e Kommunie Volgende week dinsdag en donderdagavond zijn er "praatavonden11 voor de ouders van 1e kommunikantenklas 2» Alle ouders krijgen persoon lijk bericht» Staat u genoteerd voor dinsdag dan kunt u ruilen met iemand voor donderdagavond. Aanvang 8 uur in de basisschool» Kapelaan Verdonschot zal samen met de leerkrachten maar vooral samen met u praten over de 1e Kommunie. MEDEDELING OUDERCOMMISSIE Onderstaand volgt een overzicht van de taakverdeling van de ouder commissie. Allereerst willen wij echter mededélen dat er 2 leden zijn afgetreden, die wij bij deze van harte willen bedanken voor al het werk dat ze de afgelopen jaren hebben gedaan. Dit zijn: mevr; M. Volleberg en de heer P. Emonts. Hiervoor zijn weer 2 nieuwe leden in de plaats gekomen t.w. mevr, Camps en mevr. M. Tacken. Voorzitter: dhr. L. KÜnen Secretaresse: mevr. L. Houwen Onder-voorzitter: dhr. G. Dinghs M. Taakverdeling: dhr. dhr mevr mevr dhr. G. G. Verdere taakverdeling: Verjaardagen - ziekenbezoek Notulen Schans Kas Vervoer auto Vergadering elders Dorpsraad Ipgekomer.stukken Agenda Agenda-punten 10 dagen voor of dhr. L. KÜnen inleveran. Hebt u suggesties, vragen e u dit aan een van de leden wilt doorgeven. Smits Dinghs T. Vennekens ,.L. Houwen G. Dinghs Dagelijks Bestuur dhr. J. Classens mevr. 'L. Houwen mevr. T. Vennekens de vergadering bij mevr. T. Vennekens Deze stellen samen de agenda op. d. dan stellen wij het op prijs, als De Oudercommissie

Castenrays dorpsblad De Schans | 1977 | | pagina 2