L.V.B. Feestavond Woensdag 19 jan. a.s. is de feestavond am het Gemeenschapshuis. Wij be ginnen Om 19 30 uur. Oin 20.00 uur treedt dan het komische duo_Janssen- Hermans op. Die zullen pogen o'm onze lachspiefcen in 'werking te zetten. Denk aan kop, schoteltje en lepeltje. Bezinningsavond Op 23 januari a.s. om 20.00 uur is in Den Engel in Venray een bezin ningsavond o.l.v. aalmoezenier Ramakers. Onderwerp: Bezorgdheid van ouders over hun kinderen binnen en buiten de kerk. Opgeven tot zondag 17 jan. a.s. bij mevr. Poels, Horsterweg 28. Tel. 209. Onkosten 3,50 p.p. Hieraan kunnen alle leden deelnemen. Voorlichting Economische Vorming Agrarische Vrouwen (E.V.A.V.); deze cursus is be stemd voor de echtgenote - verloofde van de (aanstaande) agrariër. Er is geen speciale voor-opleiding vereist. Inhoud: Sociale wetten, boekhouden, financiering, recht, sociale onderwerpen. Tijd: dertien middagen vanaf 3 febr. in de Praktijkschool te Horst. Onkosten: 75*- 'de kosten van een excursie. Opgeven zo spoedig mogelijk, doch uiterlijk 19 jan. Poetsen gemeenschapshuis Het bestuur zou graag zien dat enkele dames komen helpen met het poetsen van het gemeenschapshuis opwoensdag 19 jan. a.s. om 13=30 uur. Breng enig poetsmateriaal mee. Nu het nog niet zo druk is kunnen er wel een paar uurtjes af. 22 januari 1977 22 januari 1977 PRINSENBAL WIE??? WIE???? WIE???? en hoe komt hij tevoorschijn????? Dit kunt u zien als u ojd tijd in de zaal bent;. Ook dit jaar zal er een optocht worden gehouden. Vereni gingen, buurten en groepen die willen meedoen worden ver zocht dit tijdig op te geven bij G. Smits. De Carnavalsvereniging zit zonder Nar. Hij die interesse.. heeft om als nar te functioneren kan zich melden bijk" de carnavalsvereniging. lp- Iets geks meegemaakt of gehoord????? Voor in de carnavalskrant'? inleveren bij G. Smits. K.J.B. Donderdag 20 jan. Clubavond Muppie's 7=30 - 9=30 uur Poetsbeurt: Jeanne Classens, Marian Peeters, Anito Seykens. Programma Marga Wismans, Marian Baltussen. Zaterdag 22 jan. Mandarijntjes actie. Willen alle groepen om 13=00 uur bij A. Emonts, Lollebeekweg 17, zijn. En allemaal een grote tas meenemen. We hebben sinds kort ook weer een nieuwe leidster gevonden en wel Nelly Duykers. Wij zijn blij dat zij ook voor de opvang van de jeugd van Castenray wil zorgen. Nelly heel veel succes met je groep de Rakkertjes. Nog meer liefhebbers Hartelijk welkom. Tel. OA787 - 368

Castenrays dorpsblad De Schans | 1977 | | pagina 3