Vervolg ledenwerving dames-_en herenkoor Of u bezit misschien wel een vrolijke noot. Ook die kunnen in onze koren goed gedijen. Ook de leeftijd speelt geen rol. 15 - 16 Jaar tot 60 toe. Ze zijn allemaal van harte welkom. U hoeft heus geen drempelvrees te hebben Kijk, beste mensen van Castenray, wat is er dan eigenlijk nog mooier dan daarbij zelf mee te helpen om die vieringen tot meerdere eer en glorie aan God onze Vader en in dienst van de parochie, met muziek en zang op te luisteren. Beste parochianen, wilt u hier eens over denken. Wil bij u zelf eens te raden gaan of u mogelijk een kandidaat bent. U zou er een goede stap mee doen. Hoe wordt u nu lid? Vul de strook in onder aan de circulaire. Knip deze uit en geef hem aan een van onze leden van onze koren, of aan ondergetekende. Mocht u vergeten de strook af te geven of in te vullen, dan bent u toch van harte welkom op onze eerstvolgende repetitie: voor dames op maandag avond om 8 uur en voor de heren op donderdagavond ook om 8 uur. Ik wil nu wel van mijn praatstoel af. Ik hoop alleen maar dat ik u niet heb verveeld. Ik hoop ook van harte dat u begrepen hebt, waarom ik u vroeg. Wij voeren onze ledenwerf-actie speciaal in deze Kersttijd, een tijd die vol verwachting is van Vrede en nieuw leven. Willen wij samen hopen dat u ons in onze verwachtingen niet teleur stelt. Hartelijk dank voor uw aandacht. Mede namens bestuur en leden van onze koren. M. Kuypers, dir. Ik wil gaarne lid worden van dames- of herenkoor. Naam A dr es: 00.0.000000.00000........o©...

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 5