DORPSRAAD Dinsdag 28 december heeft een afvaardiging van het dagelijks bestuur van de dorpsraad een onderhoud met wethouder J. Loonen op het gemeente huis. Reden van dit onderhoud is dat er binnenkort de beslissing zal vallen over enkele zeer urgente voorzieningen voor Castenray. Wij trachten deze voorzieningen, in goed overleg met B en W en de be treffende instanties die hiermee te maken hebben, te kunnen verwezen lijken in het algemeen belang van Castenray. Wij zullen u hierover te zijner tijd nadere inlichtingen verstrekken. Verder komen er bij de dorpsraad herhaaldelijk verzoeken binnen om medewerking voor het invoeren van. een vergader-kalender. Nu willen wij daar onze medewerking wel aan verlenen. Het zou van groot belang zijn dat zon vergader-kalender ingevoerd kon worden, maar dan hebben we van alle verenigingen de medewerking nodig. Daarom vragen wij u hier over uw mening of sugesties. Geef deze even door aan het dagelijks bestuur van de dorpsraad dan kunnen wij dit rustig bekijken, of dit een haalbare zaak is. Wegwijzer voor Castenray Aan alle inwoners van Castenray, maar vooral aan de nieuwkomers, is vorige week een adressenlijst van leden van verenigingen en enkele informaties gegeven om snel wegwijs te worden in de Castenrayse ge meenschap. Zo'n informatiegids is vaak moeilijk samen te stellen, daar-sommige gegevens reeds verouderd zijn als het blad uitkomt. Zodoende zitten er enkele onjuiste gegevens in. Gedeeltelijk zijn die door de rondbrengers verbeterd. Het tel. nummer van J. Weijs, secr. "Schanseknuppels" moet zijn 5l+7 De heer H. Gooren als secr. Kerkbestuur moet veranderd worden in P. Kaes. Misschien zitten er nog meerdere in. U wordt vriendelijk verzocht dit zelf te veranderen. - Hopenlijk beantwoordt de wegwijzer aan zijn doel. MEDEDELINGEN KLEUTER- SN BASISSCHOOL In de loop van de volgende week wordt bij de oudste kleuters de n.s.t. afgenomen. De kleuters hebben kerstvakantie van 23 dec. t/m 5 januari. De leerlingen van de basisschool hebben vakantie van 2A december t/m 5 januari. Prettige Kerstdagen en een Gelukkig Nieuwjaar wensen u de medewerkers van de kleuter- en basisschool toe. L.V.B. Kerstpakketten In de komende week zal weer de jaarlijkse rondgang gehouden worden voor de kerstpakketten voor onze zieken en bejaarden (boven de 8ü jaar)» Als iedereen een steentje bijdraagt kunnen wij ook dit jaar weer iets doen voor onze medemensen. Bij voorbaat onze hartelijke dank. TE KOOP Kinderfiets 6-9 jaar (t.e.a.b.) J. Fleurkens Lollebeekweg 3

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 2