L.V.B. Donderdag 16 december is de kerstavond in het gemeenschapshuis» Deze begint om 19.'+5 uur en zal verzorgd worden door kap. Breuren uit Venlo met solistische medewerking. Alle dames worden verzocht kop en schotel en lepeltje mee te brengen. Zijn er nog enkele paren die mee willen doen met de danscursus voor gehuwden. U kunt zich nog opgeven tot uiterlijk zondag 19 dec. bij het bestuur TIJDVERDRIJVERS A.s zaterdag 11 dec. openen we onze Bar-discotheekMevr. Geerets zal de naam onthullen. We hebben gezorgd voor leuke platen, dus kom allemaal onze nieuwe aanwinst mee inwijden. Allemaal bedankt die hebben meege werkt om dit in zo'n korte tijd klaar te krijgen. A.s. Zondagavond 18.30 uur hebben we weer handenarbeid. We gaan weer kerststallen maken en de vorige afmaken. De meisjes kunnen weer poppen of iets dergelijks maken. Wij zorgen voor voldoende spullen. Willen de leiders en leidsters die zich hiervoor beschikbaar stellen en andere belangstellenden die mee willen helpen om 18»30 uur aanwezig zijn» Willen de meisjes een schaar en de jongens een hamer en zaag mee brengen» A.s. maandag 13 dec. eindles van de danscursus. Langs deze weg nodigen wij namens de cursisten de ouders, vrienden en vriendinnen en bestuur van de "tijdverdrijvers" Uit, om van deze slotavond een echt feest te maken. Deze avond begint om 20.00 uur. Sluiting 24.00 uur» Morgen 11 december komen we het oud papier weer ophalen. Dit gebeurt tegen 9-30 uur voormiddag. Wilt u het goed verpakt aan de straat zetten» Is dit niet mogelijk, laat het dan even weten, dan halen we het uit de bergruimten. We vragen enkele jongens die mee op kunnen halen» Even opgeven bij Henk Stiphout, tel. 373» 26 December discobal 6 januari 1977 vergadering bestuur en leiding tijdverdrijvers» CARNAVALSVERENIGING Uitwisseling_en dropping 18 december uitwisseling met Broekhuizen. Bijeenkomst café Hesen. Ook niet-leden zijn van harte welkom» De bus vertrekt om 19»30 uur. Willen de niet-leden die met de bus meegaan dit egen melden bij G. Smits of J. Weijs, tel» resp. 315 en 5'<-7 Vandaag dropping. U mag gerust goede kleding aantrekken, want de wegen zijn verhard en bij. slecht weer wordt er niet gedropt, maar de rest van de avond gaat gewoon door» Bijeenkomst café Hesen om 19-15 uur (Namens het bestuur). S.V. CASTENRAY Uitslag zondag 5 december: Programma zondag 12 dec.: Castenray 1 - Sparta 3 Castenray 2 - Sparta 5 Castenray 3 - Melderelo 4 Castenray 4 - Meerlo 4 WittenhOrst 9 - Castenray 2 14»30 uur 12.00 uur 12.00 uur 11.30 uur J. Wijnands G. Vergeldt L. Croes 1 - 7

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 2