Dv HFSRAAD 4 './oensdag 8 december vergadering van het dagelijks bestuur van de dorpsraad bij Bert Philipsen Plein Oirlo Hoogst waarschijnlijk is er die avond voetballen op de T.V. vandaar dat we met onze vergadering ora 7 uur beginnen. Agenda 1 Onderzoeklijsten (opstellen van werkprogram). 2 Stand van zaken nieuw bestemmingsplan en riolering. 3 Vaststellen van openbare dorpsvergadering... 4 Bekijken van mogelijkheid vergaderkalender. 5 wat verder ter tafel komt. Hamens de dorpsraad P.Poels BH JA ■tKBxjïfV'liR'JS.jGiKG Zoals reeds eerder bekend gemaakt is zal de algemene jaarvergadering en feestavond gehouden '..'orden op diodag 14 dec. s'avonds om 7 uur bij v. iihee. Alle leden van onze vereniging worden hiermede op deze avond uitgenodigd, welke inhoud: koffietafel, vergadering, demonstratie volksdansen door de dansclub, en kienen. Tijdens de vergadering is er verkiezing van 2 bestuursleden. Aand de beurt van aftreden zijn A, Smits Briesen en J. Duykers, welke beiden herkiesbaar zijn. Andere bestuurskandadaten kunnen voor of tijdens deze vergadering gestela worden. Op donderdag- 23 dec. om 7*50 uur zal de K.J.B. een Kerstavond verzorgen in het patronaat, waarbij alle bejaarden van ons dorp worden uitgenodigd. Deze ontvangen van de K.J.B. ook nog- een persoonlijke uitnodiging. Do kerstviering voor bejaarden van de Venrayse kerkdorpen zal plaatshebben op vrijdag 17 dec. om 2.30 uur in de kerk te Merselo, Dé II, Mis en de preek zal verzorgd --./orden door de Z.E. Heer Pastoor aldaar. Ka de dienst een korte samenkomst in zaal Arts waar een kop koffie met gebak gratis geserveerd wordt. In verband hiermee aanmelden voor 13 dec. Vervoer bij eigen gelegenheid. In st. Anna te Venray wordt op dinsdag 28 dec. een Cabaretavond gegeven, entree PI. 5»—» Diegenen die hierunaar toe willen gaan worden verzocht zich voor 6 dec. te melden bij het Bestuur. Het Bestuur, H.B.S. DE BATiiVlJüHldN Uitslag clubkampioenschappen 1976 6 nov. en 20 nov. EHE Ant, Kuypers G. Keys V. Brouwers Al. Kuypers Pr. Weys M. Smulders 098 punten 393 361 849 817 810 A H. Kleeven G. Cremers G. hunen liartha Cremers P. Weys 807 punten 304 795 778 402 50 pijlen

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 4