Aan de ouders van de scltooIgaande kinderen 2 Maandag 6 dec. hebben de kleuters en de kinderen van de Lagere dchool vrij. Dinsdagmorgen 7 dec. mogen do kleuters één cadeautje van Üt. Nicolaas r.iee naar school nemen. Zoekt zelf iets uit wat tegen een stootje kan. Liefst iets wat uit één geheel bastaat on indien mogelijk van naam voorzien. Een prettige Sint Kicolaasfoest wensen het personeel van de kleuter - en basisschool. liet personeel november- 197 6 ziekenhuis Carnavalsvereneging- Ruud heeft oen zusje gekregen. Wij zijn erg blij en noemen haar Jan en Riky Saris-Donöers Peters Oor Donders Meters Gonny Saris-v.Rons Castenray 24 Gastelostraat 11 Tijdelijk St, Elisabeth Venray kamer 253 Op vrijdag 10 dec. houden wij een dropping, hiervoor bijeenkomst om 19.15 uur in Café Hesen. De bus vertrekt om 19-30 uur. Uitwisseling rnet Broekhuizen. Deze is verschoven naar 18 dec. Vertrek Café Hesen om 19-30 uur* Het Bestuur. K. J. B. Dinsdag 7 dec. Clubavond voor de Uup,ies van 7-30 tot 9-30 uur. poetsen: A. Cox, li. v.d. Munckhof, Gsrty Thielen. 'Villen jullie groen meebrengen om kerststukken te maken. Ook de rakkertjes worden om 7 uur verwacht in de zaal om te oefenen voor Kerstavond. Donderdag 9 dec. Clubavond voor de Rakkertjes van 7 tot 9 uur. poetsen: M. Dinghs, E. Jacobs, L. v. Rhee. Killen jullie allemaal een oude tandenborstel meebrengen en een oude schort. Mounties v/orden ook om 7 uur verwacht in de zaal om te oefenen voor Kerstavond. De Leidsters

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 2