ZONNEBLOEM. lKÏIE Via Carnavalsvereniging Overal in den lande is er een ledenwerfaktie gehouden. In de gemeente Venray was dat enkele weken geleden. Hier .in uw dorp heeft de carna valsvereniging deze aktie op zich genomen. Vooral in Limburg werkt de Zonnebloem o.a. zeer goed tijdens de carnavalstijd. Zodoende hebben de leden van uw carnavalsvereniging" er in toegestemd iets voor de zieken, via de Zonnebloem te doen. Hoe werkt de aktie? In deze Schans bevindt zich een inschrijf-foldertjeLeest u die eens goed door. Meent u dit goed doel te moeten steunen, dan vult u dit formuliertje in. De leden van de Carnavalsvereniging komen dit in dit weekend of in de komende dagen bij u aan huis ophalen. U hoeft niets contant te betalen. Verlicht het leed van de zieken. Wordt lid. De Zonnebloem dankt bij voorbaat de nieuwe leden. Ook bedankt leden van de "Schanseknuppels" voor uw bereidwillige inzet. Namens de Zonnebloem N. Peeters Blerick HEBINGS SUPERMARKT Zie ginds komt de stoomboot weer aan enz. enz. Dat zongen U en wi-j en de kinderen nu nog steeds Voor u en ons een drukke (dure)., maar ook een mooie tijd Maar voor onze bezorger Piet zijn het 'moeilijke tijden, om bij de broodbezorging alle soorten St. Nicolaas artikelen mee te nemen. Hij is nu van plan vrijdag a.s. bij u langs te komen. U zult versteld staan wat voor keuze hij heeft. Besteidt u voor 10,- of meer dan heeft hij een leuke attentie voor u. HEBINGS SUPERMARKT OIRLO TIJDVERDRIJVERS Op de eerste plaats willen wij iedereen van harte bedanken voor het doen slagen van het St. Maartensvuur. Gezien de geweldige belang stelling en medewerking van jong en oud, alles en iedereen is het een stimulans om dit het volgend jaar zeker weer te doen. A.s. zaterdag 20 november hebben we discobal met medewerking van PaRaNOID. Aanvang 19-30 uur. We sluiten 22.30 uur. We rekenen op veel belangstelling en natuurlijk op een gezellige avond. Maandag 22 november 12e les danscursus. K.J.B. Clubavond voor de Rakkertjes dinsdag 23 november van 7-9 uur. Poetsen: Marian Dinghs, Els Jacobs, Lisette van Rhee. Donderdag 25 november clubavond voor de Mounties van 7-9 uur Poetsen: Hanny v.d. Pasch, Annemieke Vollenberg Denk aan het toneel. Donderdag 2 december hebben we St. Nicolaasavond. Hou deze avond vrij.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 3