MEDEDELING KLEUTER- EN BASISSCHOOL Herfstvakantie: De volgende week is het vakantie voor de kleuter- en basisschool ïr ef balt our nooi-r De schoolsport-commissie Venray heeft in de herfstvakantie een trefbal- tournooi georganiseerd. Hieraan wordt door onze school met twee teams meegedaan. Een team meisjes (klas 6+5)1 een team jongens (klas 6). Dit tournooi is dinsdag 19 oktvan half 10 tot k uur 's-middags. Nodig is dus dat ze een lunchpakket meenemen. Verdere gegevens weten de kinderen zelf wel, We wensen de jongens en meisjes veel succes toe. Bovendien bedanken we de oudercommissie hier voor de interne organisatie. Maar vooral de leiders, die zich vrijwillig bereid verklaard hebben. STUDIECLUB VARKENSHOUDERS Op donderdag 28 oktober start :n we met het winterprogramma 's avonds om 8 uur bij café Hezen. Spreker op deze avond dr. Goldstein-Brouwers verbonden aan de gezondheidsdienst. Verder op deze avond zal de contributie geïnd worden en bestuurs verkiezingen gehouden worden. Wij hopen op deze avond alle leden welkom te heten. H.B.S. DE BATAVIEREN Uitslag wedstrijd Brabant - Limburg Brabant: Heren 16 schutters behaalde 7285 punten met als hoogste schutter H. van Hoof A70 p. De kampioen Kivits behaalde 130 punten 15 sch. Dames: 9 schutters behaalde 1751 punten met als hoogste schutter Mevr. v.d. Ven kkk punten, die behaalde tegen de Limburgse kampioen 130 punten. Jeugd: A schutters behaalde 1769 punten met als hoogste schutter A. den Turck 962 punten die behaalde tegen de Limburgse kampioen 137 punten. Limburg: Heren 16 schutters behaalde 7300 punten met als hoogste schutter J. Siebers A76 punten die behaalde tegen de kampioen van Brabant 1*+5 punten 15 schot. Dames: 9 schutters behaalde 168O punten met als hoogste schutter mevr. Heitslager 929 punten, die behaalde tegen de kampioen van Brabant 129 punten. Jeugd: 9 schutters behaalde 1753 punten met als hoogste schutter B. Hendrickxs 956 punten die behaalde tegen de kampioen van Brabant 138 punten. G. Weijs behaalde in het Limburgse team 9-53 punten (11e plaats). Zaterdag: 16 oktober wedstrijd Houtswelvaren - Batavieren. De zestalcommissie verwacht dat de schutters allemaal meegaan. De dames gaan natuurlijk ook allemaal mee. Vertrek 17.15 uur. Zondag 17 oktober. Semi-interland Ned. Limburg - Belgisch Limburg. Deze wedstrijd wordt op de banen van St. Sebastiaan verschoten. In het Ned. Limburgs team schiet G. Weijs mee.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 3